Spaghetti Bros. Tom 1

  • Carlos Trillo, Domingo Mandrafina
  • Elemental
  • Spaghetti Bros
  • 9788395595875
  • 1 dzień + czas dostawy
Powiadają, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach... Ale z drugiej strony, na kogo można liczyć, jak nie na własną rodzinę?Familia Centobucchi przybyła do Ameryki w poszukiwaniu lepszej przyszłości. Oto skomplikowane losy braci i sióstr, próbujących poukładać sobie życie w Stanach...

79.00

Dodaj do schowka

Opis

Powiadają, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach... Ale z drugiej strony, na kogo można liczyć, jak nie na własną rodzinę?
Familia Centobucchi przybyła do Ameryki w poszukiwaniu lepszej przyszłości. Oto skomplikowane losy braci i sióstr, próbujących poukładać sobie życie w Stanach Zjednoczonych w burzliwych latach początku XX wieku.
Poznajcie sekrety i pokrętne ścieżki, składające się na dzieje niesławnego gangstera, jego brata księdza i trzeciego z braci - policjanta, oraz ich sióstr: nieprzyznającej się do rodziny gwiazdy filmowej i prowadzącej dom prostej, ale tylko z pozoru, gospodyni. Każda z tych osób ma swoje tajemnice, grzeszki i przewinienia. A autorzy niniejszego komiksu ukażą je wam z przeraźliwą przenikliwością i humorem.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Spaghetti Bros. Tom 1

Inni Klienci kupili również