Rysowanki-zmazywanki. Przyjaciele tukana

Dokąd wybrał się mały tukan? Kogo spotkał w dżungli i co wydarzyło się nad rzeką? Dowiesz się tego, wykonując zadania z książki. Chwyć flamaster w dłoń i rysuj szlaczki, łącz kropki, szukaj różnic, rozwiązuj labirynty. Ścieraj, rysuj, baw się ze zwierzakami i ćwicz rękę! Rysowanki-zmazywanki to...
18,20 * 24,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 16,48 zł

Opis

Dokąd wybrał się mały tukan? Kogo spotkał w dżungli i co wydarzyło się nad rzeką? Dowiesz się tego, wykonując zadania z książki. Chwyć flamaster w dłoń i rysuj szlaczki, łącz kropki, szukaj różnic, rozwiązuj labirynty. Ścieraj, rysuj, baw się ze zwierzakami i ćwicz rękę!

Rysowanki-zmazywanki to seria ze ścieralnym pisakiem, która dostarczy wiele zabawy na długie godziny! W każdej książce znajdują się różnorodne zadania do zmazywania, rysowanie szlaczków, łączenie kropek, odwzorowywanie kształtów, które usprawniają motorykę ręki, ćwiczą koncentrację i spostrzegawczość.

Opracowanie zbiorowe jest autorem książki "Rysowanki-zmazywanki. Przyjaciele tukana".

"Rysowanki-zmazywanki. Przyjaciele tukana" to książka z grupy kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają maluchy do różnorodnych działań twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, trenują te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Maluchy w wieku 3-5 lat rozwijają się w tym okresie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą adekwatnych lektur.

Oto 5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą im lepiej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Ponadto lektura książeczek wspomaga przedszkolaków w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz trenuje aparat mowy i wzbogaca ich słownictwo.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Historyjka jest w miękkiej okładce. Poręczne wydanie sprawia, że wyruszając na wyprawę, łatwo ją zapakować do torby dziecka.

Jeśli po ukończeniu książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy losów bohaterów tej serii, nie wahaj się - kup dla niego także następne książki z cyklu "Ścieralny flamaster".

Jest to bardzo krótka lektura - jej długość: 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Rysowanki-zmazywanki. Przyjaciele tukana" udostępniło Wydawnictwo Wilga. Jeśli ta książeczka wciągnie szkraba, to sprawdź również pozostałe tytuły od tego wydawcy.