Dinozaury. Wycinam, naklejam, rysuję. Wycinanki edukacyjne

„Wycinam, naklejam, rysuję. Dinozaury. Wycinanki edukacyjne” to aktywizująca książka dla przedszkolaków. Jak z niej korzystać? Dziecko wycina proste elementy i przykleja w odpowiedniej kolejności tak, by powstał obrazek, a całość kompozycji dopełnia, rysując po linii przerywanej. Perforacja w...
11,13 * 17,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 11,19 zł

Opis

„Wycinam, naklejam, rysuję. Dinozaury. Wycinanki edukacyjne” to aktywizująca książka dla przedszkolaków. Jak z niej korzystać? Dziecko wycina proste elementy i przykleja w odpowiedniej kolejności tak, by powstał obrazek, a całość kompozycji dopełnia, rysując po linii przerywanej. Perforacja w książce ułatwia wyrywanie kart i wycinanie. „Wycinam, naklejam, rysuję. Dinozaury. Wycinanki edukacyjne” to okazja do nabywania niezbędnych i praktycznych umiejętności manualnych.

Agnieszka Bator jest autorem historii "Dinozaury. Wycinam, naklejam, rysuję. Wycinanki edukacyjne".

"Dinozaury. Wycinam, naklejam, rysuję. Wycinanki edukacyjne" to książka z kategorii kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają maluchy do różnorodnych działań twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, ćwiczą te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Każde dziecko uwielbiające prehistoryczne stworzenia będzie chciało miec tę książeczkę. ?Dinozaury. Wycinam, naklejam, rysuję. Wycinanki edukacyjne? w łatwy i interesujący sposób przedstawia te niesamowite, ogromne zwierzęta.

Maluchy w wieku 3-7 lat rozwijają się w tym okresie bardzo szybko. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą wartościowych książeczek.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Kontakt z książką działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie jest również bardzo dobrym sposobem kształcenia zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Historyjka ma miękką oprawę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż mama skończy wizytę u fryzjera.

Jeśli po lekturze całości książki, dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się - sprawdź także pozostałe bajki z serii "Wycinam, naklejam, rysuję".

Jest to stosunkowo krótka lektura - jej długość: 40 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Pozycja Dinozaury. Wycinam, naklejam, rysuję. Wycinanki edukacyjne została opublikowana przez Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to zobacz także pozostałe publikacje tego wydawcy.

Dysponujesz niewielkim budżetem? Ta książeczka to okazyjny wybór.