Rysowanki-zmazywanki ze ścieralnym flamastrem

Poznaj bobra, który uwielbia… budować! Mosty, domy, drogi, huśtawki i wieżowce – bóbr wybuduje wszystko. Jakie pojazdy spotkasz na placu budowy? Jakie narzędzie przydadzą się do pracy? Dowiesz się tego, wykonując zadania z książki. Chwyć flamaster w dłoń i rysuj szlaczki, łącz kropki, szukaj...
17,64 * 24,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 17,92 zł

Opis

Poznaj bobra, który uwielbia… budować! Mosty, domy, drogi, huśtawki i wieżowce – bóbr wybuduje wszystko. Jakie pojazdy spotkasz na placu budowy? Jakie narzędzie przydadzą się do pracy?
Dowiesz się tego, wykonując zadania z książki. Chwyć flamaster w dłoń i rysuj szlaczki, łącz kropki, szukaj różnic, rozwiązuj labirynty. Ścieraj, rysuj, baw się ze zwierzakami i ćwicz rękę!

Za treścią tytułu "Rysowanki-zmazywanki ze ścieralnym flamastrem. Bóbr budowniczy" stoi Opracowanie zbiorowe.

"Rysowanki-zmazywanki ze ścieralnym flamastrem. Bóbr budowniczy" to książka z grupy kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają maluchy do różnorodnych działań twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, ćwiczą te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Oto spełnia się marzenie rodzica: rozwój i dobra zabawa w jednym!

Dzieci w wieku 3-5 lat rozwijają się w tym okresie wyjątkowo intensywnie. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą odpowiednich lektur.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija zdolność łączenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Piękne, kolorowe obrazki rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również doskonałym sposobem szlifowania umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Opowieść ma miękką oprawę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż tata skończy wizytę u fryzjera.

Jeśli po ukończeniu książki, dziecko będzie chciało poznać więcej przygód bohaterów tej serii, nie czekaj - kup też następne książki z serii "Rysowanki-zmazywanki".

Jest to krótka publikacja - jej długość: 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Rysowanki-zmazywanki ze ścieralnym flamastrem. Bóbr budowniczy" opublikowało Wydawnictwo Wilga. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę malucha, to sprawdź również pozostałe publikacje tego wydawcy.