Samochody. Uwolnij kolory

Wyczaruj piękne kolory! Już nie musisz wybierać czy wolisz kolorować czy malować! Sięgnij po serię "Uwolnij kolory". Te niestandardowe kolorowanki dla fanów księżniczek, samochodów i zwierząt zapewnią długie godziny dobrej zabawy. Aby obrazek wypełnił się kolorem potrzebujesz tylko pędzelka i wody....
8,29 * 14,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,29 zł

Opis

Wyczaruj piękne kolory!

Już nie musisz wybierać czy wolisz kolorować czy malować! Sięgnij po serię "Uwolnij kolory". Te niestandardowe kolorowanki dla fanów księżniczek, samochodów i zwierząt zapewnią długie godziny dobrej zabawy. Aby obrazek wypełnił się kolorem potrzebujesz tylko pędzelka i wody. Widzisz, jakie to proste!

Książeczka "Samochody. Uwolnij kolory" jest pracą zbiorową, więc za napisanie treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

Sprezentuj dziecku książeczkę "Samochody. Uwolnij kolory". Należy ona do podkategorii książek ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na wyśmienitą zabawę, która dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże też redukować stres i poprawiać nastrój.

Książeczka o pojazdach to doskonała propozycja dla malucha, który chce dowiedzieć się więcej o motoryzacji.

Maluchy w wieku 4-5 lat rozwijają się w tym czasie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książeczek do kolorowania.

Historyjka ma miękką oprawę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w poczekalni u lekarza.

"Samochody. Uwolnij kolory" opublikowało Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka wciągnie malucha, to sprawdź też inne publikacje od tego wydawcy.

Ten tytuł to idealny przykład, że nie musisz wydawać dużych sum, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.