Wyczaruj owoce. Malowanka wodna

Dzięki tej malowance zostaniesz prawdziwym czarodziejem! Zmoczony wodą pędzel niczym różdżka sprawi, że obrazki nabiorą kolorów, a ty będziesz się świetnie bawić i odkryjesz magię barw! Malowanki wodne to świetna rozrywka dla najmłodszych dzieci, które dopiero ćwiczą sprawność manualną. Kolorowanie...
5,05 * 6,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,93 zł

Opis

Dzięki tej malowance zostaniesz prawdziwym czarodziejem! Zmoczony wodą pędzel niczym różdżka sprawi, że obrazki nabiorą kolorów, a ty będziesz się świetnie bawić i odkryjesz magię barw!

Malowanki wodne to świetna rozrywka dla najmłodszych dzieci, które dopiero ćwiczą sprawność manualną. Kolorowanie rysunków bez użycia farb ułatwi im zabawę i pozwoli zachować porządek. Proste, dostosowane do wieku odbiorcy ilustracje, a także ciekawa tematyka zachęcą dziecko do dalszych plastycznych ćwiczeń.

Autorem książeczki "Wyczaruj owoce. Malowanka wodna" jest Ćwierz Marzena.

"Wyczaruj owoce. Malowanka wodna" to książka z kategorii kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają maluchy do różnorodnych aktywności twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, trenują te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Pragnąc wspierać harmonijny rozwój maluchów w wieku od 2 do 4 lat, warto wręczać im odpowiednie książeczki.

Czytanie książeczek ma same zalety i przyspiesza rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia umiejętność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Poprzez lekturę rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z pewnością zmotywuje go do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest również bardzo dobrym sposobem doskonalenia umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To super rozrywka dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim więź.

Książka jest w miękkiej oprawie. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wycieczkę, bez przeszkód można ją wrzucić do torby lub plecaka dziecka.

Jeśli po lekturze całości książeczki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej losów bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się i zamów dla niego również następne książki z cyklu "WYCZARUJ...".

Jest to dość krótka lektura - ma 8 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Wyczaruj owoce. Malowanka wodna" wydało Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę malucha, to zobacz też inne pozycje od tego wydawcy.

Masz mały budżet? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.