Seria Kubuś i Przyjaciele

Bohaterzy serii “Kubuś i Przyjaciele” zapraszają do bajkowego świata! Dołącz do wesołych przyjaciół i baw się z nimi każdego dnia. Z Kubusiem na pewno nie będziesz się nudzić.

Kubuś Puchatek, mały Prosiaczek, rozbrykany Tygrysek, Zając, Kłapouchy i reszta wesołych postaci prosto ze Stumilowego Lasu. Poznaj lepiej ich przygody i sięgnij po wyjątkowe produkty z serii  "Kubuś i Przyjaciele". Wśród nich można odnaleźć niesamowite książeczki z przygodami Kubusia Puchatka, a także kolorowanki, książeczki z zadaniami, naklejkami i wiele innych propozycji.

Kubuś Puchatek to sympatyczny miś, który najbardziej na świecie kocha jeść słodki miodek. Dzięki Kubusiowi i jego wesołym kompanom, każde dziecko będzie chętniej rozwiązywać zadania, ucząc się przy tym nowych rzeczy.

Kubuś Puchatek to postać ze świata Walta Disney’a. Mały, nieporadny miś zyskał sympatię wielu dzieci z różnych zakątków świata. Przedstaw dziecku bliżej Kubusia Puchatka. Czas spędzony z nim nie będzie stracony. Odkryjcie wspólnie fantastyczne, bajkowe przygody i bawcie się wyśmienicie z żółtym misiem w czerwonej koszulce. Twoje dziecko na pewno pokocha kolorowanki z naklejkami i będzie chętnie spędzać czas na czytaniu książeczek z zadaniami. Przyjaciele ze Stumilowego Lasu zapraszają serdecznie do swojego wesołego świata!

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe