Seria Nudzimisie

Nudzimisie to seria książek, która od dłuższego już czasu jest bestsellerem. Cała seria jest tak ciekawa, jak i jej autor - Rafał Klimczak, którego niebanalne zainteresowania, a także dusza dziecka przekładają się na to, jak barwne i wciągające są przygody w krainie Nudzimisiów.

 

Cała przygoda zaczyna się w momencie, gdy główny bohater - Szymek, głośno woła "nudzi mi się", "nudzi mi się"... i w ten sposób przywołuje przesympatyczne Nudzimisie z Nudzimisiowa, które nie znają, czym jest nuda! Powstało już kilka książek o przygodach Szymka i Nudzimisiów, ale jako, że nuda z takim towarzystwem jest niemożliwa, a przygód co nie miara, autor książek zapowiada już kolejne pozycje, które z pewnością porwą każde dziecko w podróż do magicznego świata, w którym słowo "nuda" nie istnieje.

 

Książki z serii Nudzimisie to nie tylko świetny sposób na nudę, ale także na naukę - książki uczą dzieci dbania o środowisko, właściwych postaw względem innych i honorowego zachowania. Zachęcamy do zapoznania się z książeczkami z tej serii, a słowo "nuda" odejdzie w zapomnienie.

Puzzle 77 - Kraina Nudzimisiów Wydawnictwo Skrzat -23%
wysyłka do 72 godzin
Puzzle 35 - Nudzimiś Hubek Wydawnictwo Skrzat -23%
wysyłka do 72 godzin
Puzzle 130 - Zabawa Nudzimisiów Wydawnictwo Skrzat -23%
wysyłka do 72 godzin
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe