Nudzimisie

Kiedy się nudzisz, wołaj nudzimisia. Wrota Nudzimisiowa już otwarte! Odtąd już żadne dziecko nie będzie się nudzić!Wszystko zaczęło się od tego, że Szymek się nudził. Głośno wołał ,,nuuuuudzi mi się!, nuuuuudzi mi się!". I nudzimisie do niego przyszły... - Aaa... psik! - poniosło się znowu po...
17,48 * 24,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 17,33 zł

Opis

Kiedy się nudzisz, wołaj nudzimisia. Wrota Nudzimisiowa już otwarte! Odtąd już żadne dziecko nie będzie się nudzić!
Wszystko zaczęło się od tego, że Szymek się nudził. Głośno wołał ,,nuuuuudzi mi się!, nuuuuudzi mi się!". I nudzimisie do niego przyszły... - Aaa... psik! - poniosło się znowu po pokoju i Szymek przestraszył się nie na żarty. Spojrzał zaciekawiony sponad sterty klocków i zobaczył małego stworka w śmiesznym zielonym ubranku. (...) Chłopiec zauważył, że przybysz ma bardzo duże uszy, które to podnosiły się, to opadały. Czasami nawet zwijały się w rulonik i wtedy wyglądał naprawdę śmiesznie. (...)
O przyjaźni przedszkolaków z tymi sympatycznymi stworkami, o odnudzaniu, super zabawie i niezwykłym miejscu - Nudzimisiowie dowiecie się z tej książeczki.

Za treścią książeczki "Nudzimisie" stoi Rafał Klimczak.

Książka pt. "Nudzimisie" została umieszczona w kategorii "Bajki wiersze i opowiadania". Idealnie sprawdza się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Radosne historyjki z morałem dają dziecku doskonałą rozrywkę oraz tłumaczą świat. Zbudowanie zbioru krótkich opowieści to doskonały sposób na to, aby dziecko w wieku od 3 do 5 lat zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Maluchy w wieku 5-7 lat rozwijają się w tym czasie bardzo szybko. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą adekwatnych lektur.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z całą pewnością pobudzi malucha do zadawania pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają im poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również świetnym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie jest również świetnym sposobem doskonalenia umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To super zabawa dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Publikację wydano w twardej oprawie. Dzięki dobremu jakościowo wykonaniu lektura znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po lekturze książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tego cyklu, nie czekaj i zamów też pozostałe książki z serii "Nudzimisie".

Pozycja Nudzimisie została wydana przez Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka zaintryguje małego człowieka, to zobacz również inne pozycje od tego wydawcy.