Seria Poznaj Świat


Prawie każdy z nas marzy o dalekich, egzotycznych podróżach. Chcielibyśmy poznać innych ludzi, kultury, tradycje, zwyczaje. Jednak nie zawsze leży to w zasięgu naszych możliwości. Aczkolwiek, jeśli interesują nas inne ludy, to wspaniałą propozycją są książki w serii Poznaj Świat. Bez wychodzenia z domu przeniesiemy się do innych krajów, plemion.
Znajdziemy
tutaj lektury takich podróżników jak: Wojciech Cejrowski, Arkady Fiedler, Karol Olgierd Borchadt, Tony Halik, oraz wielu innych współczesnych poszukiwaczy przygód. Dzięki książkom w serii Poznaj Świat wnikniemy w świat dalekich Chin, Mongolii, przeżyjemy przygody w Ameryce Łacińskiej, przeniesiemy się do Afryki, Nepalu, Japonii, poznamy świat dzisiejszych Majów. Wszystkie propozycje z serii Poznaj Świat są bogato ilustrowane fotografiami, nieraz mapami.
Fascynujące przeżycia innych pozwolą nam zasmakować innych kultur. W zabawny i mądry sposób opisują tego "Innego", który okazuje się, że nie jest wcale tak odległy od nas. Można najdziksze rejony świata oswoić i przekonać się, że ludzie mimo różnic są do nas bardzo podobni. Obce kultury są bardzo ciekawe, poznanie ich otwiera nas na ludzi, dostrzegamy dzięki temu także jak ciekawe jest nasze dziedzictwo. Wszystkie zwyczaje, rytuały, obyczaje posiadają pewną strukturę, która okazuje się wspólna dla wszystkich ludzi. Wszędzie kultura służy do zaspokajania potrzeb jej uczestników, tylko ze względu na warunki życia, różnie są one realizowane.
Dzięki książkom z serii Poznaj świat będziemy mogli zadziwić się światem, przeżyć niezapomniane przygody oraz poznać tajniki egzystencji ludów tak obcych, a jednocześnie tak bliskich. Seria Poznaj świat to wspaniała propozycja dla wszystkich, którzy nie boją się wyruszać w dalekie podróże, którzy nie boją się zatapiać w obce światy, którzy wreszcie nieustraszenie dążą do realizowania marzeń o wyprawach.
Poznaj świat. Zabawa z naklejkami. W mieście -34%
wysyłka w 4 dni
Pojazdy. Poznaj świat. Zabawa z naklejkami -33%
wysyłka do 72 godzin
Poznaj świat. Zabawa z naklejkami. Na wsi -33%
wysyłka do 72 godzin
Poznaj świat - Przeciwieństwa  LIWONA -3%
wysyłka do 72 godzin
Poznaj świat - W domu  LIWONA -3%
wysyłka do 72 godzin
Poznaj świat - Dinozaury LIWONA -3%
wysyłka do 72 godzin
Poznaj świat - Zabawki LIWONA -3%
wysyłka do 72 godzin
wysyłka do 72 godzin
Poznaj świat - Czynności  LIWONA -3%
wysyłka do 72 godzin
Poznaj świat - Godzina, dobra, rok   LIWONA -3%
wysyłka do 72 godzin
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe