Seria Zdrowie I Uroda

W zdrowym ciele zdrowy duch... To, że ewentualne zachorowanie przekłada się na nasze samopoczucie jest oczywistym faktem. Ilekroć mieliśmy zepsuty humor, bo nasze włosy, skóra, bądź paznokcie nie wyglądały tak, jakbyśmy chcieli? Niby drobne rzeczy, ale jeśli nie spełniają naszych oczekiwań, wywierają piętno na naszym samopoczuciu i w efekcie szukanie sposobu na poprawę tego stanu spędza nam sen z powiek.

Naprzeciw naszym zmartwieniom, zarówno zdrowotnym, jak i natury estetycznej, wychodzi seria "Zdrowie i uroda". Znajdziemy tu m.in. poradniki z tematyki zdrowotnej, czyli między innymi domowe sposoby na różnego typu dolegliwości oraz porady na temat urody. Każda czytelniczka i każdy czytelnik zainteresowany opisywanym w danym tomie serii zagadnieniem znajdzie w nim serię porad i wskazówek na temat, którego dotyczy dana książka.

Seria obfituje także w pozycje dotyczące zdrowego odżywiania, wśród szczególnie warto zwrócić uwagę na pozycję "Dieta dla mózgu" Barbary Jakimowicz-Klein opisującą zależność pomiędzy sposobem odżywiania, a wydajnością i funkcjonowaniem mózgu.

W odpowiedzi na problemy estetyczne dotykające kobiety, wyszła spod pióra Ewy Kosowicz "Dieta antycelluitowa". Dzięki wskazówkom dietetycznym i lifestylowych walka z pomarańczową skórką może w końcu przestać być udręką dla wielu pań.

Każda odsłona serii jest bogato ilustrowana, a specyfika i opis zagadnienia w niej zawartego jest podana w sposób przystępny i zrozumiały. Drogi czytelniku: chcesz mieć lśniące włosy, a może szukasz dobrej diety przy cukrzycy? Jeśli tak, to seria "Zdrowie i uroda" powinna zmienić miejsce pobytu z półki sklepowej na twój domowy regał z książkami.
Audiobook Głodówka dla zdrowia i urody CD -11%
wysyłka do 72 godzin
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe