Shy

27,83


Dodaj do listy zakupowej

Cena regularna: 39,99 zł -30%
Cena sugerowana przez producenta/wydawcę.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 30,49 zł -9%
Opis

Opowieść o winie, gniewie, wyobraźni i dorastaniu – o błądzeniu w ciemności i odkrywaniu, że nie jest się samemu.

To historia kilku dziwnych godzin z życia chłopaka na krawędzi.

Nie rób sobie tego, Shy. Nie możesz się tak ranić.

Jest noc, a on wędruje i słucha głosów w swojej głowie: nauczycieli, rodziców, tych, których skrzywdził, i tych, którzy próbują go kochać.

Wziąłeś leki, wariacie?

Ucieka z Ostatniej Szansy – ośrodka dla „zaburzonych młodych mężczyzn” – i wchodzi w przestrzeń między nocnymi koszmarami, przeszłością a trudnymi pytaniami o przyszłość.

Noc jest ogromna i to boli.

W Shy Max Porter wraca do rozpoczętej w Grief Is the Thing with Feathers i kontynuowanej w Lannym opowieści o dorastaniu. Tym razem jednak pyta: w jaki sposób zadziorna ciekawość i buntowniczy zapał mogą przemienić się w coś niepokojącego i brutalnego?

Shy to brawurowy, liryczny, przesycony muzyką popis jednego z najwybitniejszych pisarzy swojego pokolenia.

Na podstawie książki został nakręcony film Steve z Cillianem Murphym w roli głównej.

Szczegóły - Shy

  • Tytuł: Shy
  • Autor: Max Porter
  • Wydawnictwo Zysk i S-ka
  • Oprawa: Twarda
  • Rok wydania: 2025
  • Ilość stron: 128
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788383357126
  • Język: polski
  • Oryginalny tytuł: Shy
  • Tłumacz: Adrian Stachowski
  • Nr wydania: 1
  • ISBN: 9788383357126
  • EAN: 9788383357126
  • Wymiary: 13.5x20.5 cm

Dane producenta

ZYSK I S-KA WYDAWNICTWO S.J. TADEUSZ ZYSK ,ALDONA ZYSK, WIELKA 10, 61-774 Poznań, Polska, sekretariat@zysk.com.pl

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

O Autorze

Popularne tematy