Sowa Ninja. The Ninja Owl

Upór, wytrwałość i odwaga! Poznajcie Eugeniusza – najdzielniejszą sowę wśród wszystkich sów – i jego nadzwyczajne moce Ninja! Persistance, determination AND courage! Meet Owen – the bravest owl of all – AND his extraordinary Ninja powers!
26,33 * 30,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 25,94 zł

Opis

Upór, wytrwałość i odwaga! Poznajcie Eugeniusza – najdzielniejszą sowę wśród wszystkich sów – i jego nadzwyczajne moce Ninja!

Persistance, determination AND courage! Meet Owen – the bravest owl of all – AND his extraordinary Ninja powers!

Monika Filipina jest autorem książki "Sowa Ninja. The Ninja Owl".

Jeśli szukasz dla malucha książeczki, której czytanie sprawi mu wielką radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby opisywany tytuł "Sowa Ninja. The Ninja Owl". Krótka forma to dobry pomysł, by kilkuletnie dziecko zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera umiejętność łączenia faktów i rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu.
  • Dzięki lekturze rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością pobudzi go do zadawania niekończących się pytań.
  • Piękne, kolorowe obrazki rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest także doskonałym sposobem szlifowania zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To super rozrywka dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Książkę wydano w twardej okładce. Dzięki takiemu wykonaniu lektura dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to stosunkowo krótka publikacja - ma 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Sowa Ninja. The Ninja Owl" wydało Wydawnictwo Ezop. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę dziecko, to wybierz także pozostałe pozycje tego wydawcy.