Specyficzne trudności w uczeniu się

Książka Diany Hudson, z jej praktycznym i zdroworozsądkowym podejściem do specyficznych trudności w uczeniu się, idealnie się nadaje dla zabieganych i przepracowanych nauczycieli szkolnych, pomagając im zrozumieć potrzeby uczniów z problemami oraz znaleźć skuteczne strategie, dzięki którym...
23,56 * 33,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,14 zł

Opis


Książka Diany Hudson, z jej praktycznym i zdroworozsądkowym podejściem do specyficznych trudności w uczeniu się, idealnie się nadaje dla zabieganych i przepracowanych nauczycieli szkolnych, pomagając im zrozumieć potrzeby uczniów z problemami oraz znaleźć skuteczne strategie, dzięki którym wszystkie dzieci mogą realizować swój potencjał.
Louise Green, specjalistka z dziedziny specyficznych trudności w nauce

Bogaty zbiór praktycznych wskazówek, pomagających wspierać dzieci ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się. Autorka wyjaśnia naturę tych problemów, ich wpływ na uczenie się i przedstawia proste strategie radzenia sobie z nimi. Książka Diany Hudson powinna być lekturą obowiązkową dla wszystkich nauczycieli i może być równie przydatna dla rodziców.
Alison Thompson, założycielka ADHD Kids

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź sekcję często zadawane pytania i odpowiedzi

Kto jest autorem "Specyficzne trudności w uczeniu się"?
Za treść książki odpowiada Diana Hudson.
Jest autorem niewielu podręczników szkolnych, jednak są one wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może na przykład z konieczności zaangażowania w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Skąd mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z listy podręczników szkolnych udostępnionych przez szkołę.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
244: tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona treścią edukacyjną uwydatnioną graficznie. Zawarto w niej ważne, starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


W którym roku został wydany ten podręcznik?
Podręcznik Specyficzne trudności w uczeniu się wydano w 2019 roku. Od lat jest uznaną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczących się. Przez lata zdobył duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


W jakiej oprawie jest książka?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez przeszkód można ją zapakować do szkolnego plecaka lub torby.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Nie zapomnij o zeszytach. Plus na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie produkty do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Czy jeśli pomylę się podczas kupowania to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Specyficzne trudności w uczeniu się

 • Autor: Diana Hudson
 • Wydawnictwo Harmonia
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2019
 • Ilość stron: 244
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788377441794
 • Język: polski
 • Podtytuł: Niezbędnik nauczyciela
 • Oryginalny tytuł: Specific Learning Difficulties
 • Tłumacz: Szatkowska-Jaskuła Dorota
 • ISBN: 9788377441794
 • EAN: 9788377441794
 • Wymiary: 16.5x23.5x1.5 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>