NOWOŚĆ Sport Sense Naturalnie alkaliczna woda artezyjska pH 7,4 1.5 l

Sport Sense Naturalnie alkaliczna woda artezyjska pH 7,4 1.5 l

Sport Sense – Naturalnie Alkaliczna Woda Artezyjska Naturalnie Fizjologiczna czysta woda mineralna, 100% naturalna woda, naturalny antyoksydant Jedyna na świecie 100% naturalna woda. Naturalnie fizjologiczna woda artezyjska, w której stosunek sodu do potasu jest identyczny jak w płynach...

5.99 zł

Cena za L : 3.99zł

Dodaj do schowka

Opis

Sport Sense – Naturalnie Alkaliczna Woda Artezyjska

  • Naturalnie Fizjologiczna czysta woda mineralna,
  • 100% naturalna woda,
  • naturalny antyoksydant

Jedyna na świecie 100% naturalna woda. Naturalnie fizjologiczna woda artezyjska, w której stosunek sodu do potasu jest identyczny jak w płynach fizjologicznych.

Skład mineralny wody Sport Sense jest w 100% naturalny, ponieważ powstał w wyniku spotkania się wód polodowcowych (sprzed 1000 lat) z solami permskimi, które mają ponad 200 milionów lat. Woda wydobywana ze złóż znajdujących się głęboko pod powierzchnią ziemi, między nieprzepuszczalnymi warstwami skał, jest naturalnie czysta i nie jest poddawana żadnym procesom filtracji. pH Artezyjskiej wody Sport Sense wynosi 7,4 – dokładnie tyle, ile krew w stanie idealnej równowagi kwasowo-zasadowej.

To ważna informacja dla Ciebie. Bądź świadomy, wybieraj mądrze!

Przywraca prawidłowe pH 7,4. Dzięki zawartym w naturalnej wodzie Sport Sense elektrolitom, organizm jest nawodniony dużo szybciej.

Celem Sport Sense jest propagowanie zdrowego stylu życia zarówno wśród zawodowych sportowców, jak i osób, które uprawiając sport, chcą przesuwać granice możliwości swojego organizmu. Chcemy to osiągnąć, dając wprost do Twoich rąk i dopasowując się do Twoich indywidualnych potrzeb, najwyższej jakości produkt, który w 100% spełni Twoje oczekiwania. Nawadniaj się najwyższej jakości wodą!

Pragniemy, aby nasze produkty spełniały Twoje oczekiwania i abyś był z nich w pełni zadowolony. Dostarcz organizmowi kompleksowego 100% naturalnego nawodnienia jakości premium. Przekonaj się, jak bardzo polubi to Twoje ciało. Woda Sport Sense to najlepszy na polskim rynku napój nawadniający, idealne nadający się dla osób aktywnych fizycznie i intensywnie uprawiających sport!

Składniki: naturalnie alkaliczna woda artezyjska.

Alergeny: brak.

Sposób przechowywania: Przechowywać w chłodnym i zacienionym miejscu.

Dane producenta: Global Health Department Polska Sp. z o.o., ul. Starodworska 1, 80-137 Gdańsk, NIP: 7543127458
 

Szczegóły - Sport Sense Naturalnie alkaliczna woda artezyjska pH 7,4 1.5 l

Opinie

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt