Srebrny Płomień. Klasyka dla dzieci. Sherlock Holmes. Tom 16

Policyjne śledztwo w sprawie zabójstwa trenera koni wyścigowych utknęło w martwym punkcie. John Straker został zamordowany i tej samej nocy zaginął słynny koń imieniem Srebrny Płomień. Najlepszy koń wyścigowy w kraju zniknął w tajemniczych okolicznościach, a co gorsza, jego trener padł ofiarą...
23,08 * 34,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 22,54 zł

Opis

Policyjne śledztwo w sprawie zabójstwa trenera koni wyścigowych utknęło w martwym punkcie. John Straker został zamordowany i tej samej nocy zaginął słynny koń imieniem Srebrny Płomień. Najlepszy koń wyścigowy w kraju zniknął w tajemniczych okolicznościach, a co gorsza, jego trener padł ofiarą morderstwa! Cała nadzieja w Sherlocku Holmesie, który podejmuje się rozwikłać tę dziwną zagadkę, znaleźć zabójcę i zwrócić Srebrnego Płomienia właścicielowi a wszystko to przed rozpoczęciem gonitwy Wessex Cup.
Tom szesnasty z serii klasycznych opowieści detektywistycznych Arthura Conan Doyle'a o Sherlocku Holmesie w uproszczonych adaptacjach dla dzieci. Idealna propozycja dla młodych wielbicieli zagadek i kapitalne wprowadzenie do klasyki.
Dla dzieci powyżej 7 lat.

Szczegóły - Srebrny Płomień. Klasyka dla dzieci. Sherlock Holmes. Tom 16

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>