Starpak Kredki woskowe Pixel Game 484792 12 kolorów

Zalety produktu nie łamią się podczas rysowania ani strugania, dobrze kryją malowaną powierzchnię. Zestaw 12 kredek woskowych w żywych barwach idealnych dla najmłodszych artystów, którzy dopiero zaczynają malować. Zawartość zestawu 12 szt. kredek woskowych. Wykonany z trwałego wosku. Wymiary/waga...
6,87

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,61 zł

Opis

Zalety produktu nie łamią się podczas rysowania ani strugania, dobrze kryją malowaną powierzchnię. Zestaw 12 kredek woskowych w żywych barwach idealnych dla najmłodszych artystów, którzy dopiero zaczynają malować. Zawartość zestawu 12 szt. kredek woskowych. Wykonany z trwałego wosku. Wymiary/waga wymiary produktu dł. cm 9 cm, wymiary opakowania dł. x wys. x gł. cm 10x12x1, waga produktu w opakowaniu kg 0,07kg. Nie odpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat. Pakowane w pudełeczko z okienkiem.Pakowane iner 12 szt. Karton zbiorczy 144 szt.

Cechy produktu

- najbardziej podstawowe przybory plastyczne w przedszkolu i szkole.

- żywe i intensywne kolory

- nie brudzą

- pakowane w pudełko z systemem „easy open” dzięki, któremu można je łatwo otworzyć i potem zamknąć

- kredki woskowe są wykonane z wosku, mają tłustą konsystencję i dzięki temu są odporne na wodę.

Opis

Kredki to najbardziej podstawowe przybory plastyczne. Wykorzystywane podczas zabawy i nauki w  domu,  przedszkolu i szkole. Wszystkie kredki STARPAK mają żywe kolory. Dzięki czemu tworzone prace będą zachwycały intensywnością i nasyceniem barw. Kredki Starpak są łatwe w struganiu i nie łamią się, co jest bardzo ważne, szczególnie dla młodszych dzieci.

STARPAK oferuje dwa rodzaje kredek

- woskowe, zwane też świecowymi

Kredki woskowe STARPAK są wykonane z kolorowanego wosku owiniętego w papierową obwolutę. Są lekko tłuste i odporne na wodę.  Często są wykorzystywane przez młodsze dzieci, bo łatwo jest im je trzymać w ręce są grube i nie łamią się nawet przy dużym nacisku. Dziecko może tez rysować całą ich powierzchnią. Ponieważ nie brudzą kredki woskowe STARPAK lubią również rodzice.

Starpak oferuje 14 wzorów kredek woskowych.

STARPAK prezentuje Kredki - YouTube

STARPAK prezentuje Wyprawka szkolna - YouTube

Szczegóły - Starpak Kredki woskowe Pixel Game 484792 12 kolorów

  • Producent: Starpak
  • Kod producenta: STK KRE102
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5904335821345
  • EAN: 5904335821345
  • Wymiary: 118x100 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Bakalland

Inni Klienci kupili również