Straszne historie Maszy. Opowieści z większym..

„Straszne historie Maszy. Opowieści z większym dreszczykiem” to dziewięć opowiadań napisanych na podstawie serialu „Straszne historie Maszy”. Historie wcale nie są takie straszne i wszystkie dobrze się kończą! Narratorką opowiadań jest Masza. Bohaterowie jej opowieści boją się różnych rzeczy –...
24,81 * 34,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,76 zł

Opis

„Straszne historie Maszy. Opowieści z większym dreszczykiem” to dziewięć opowiadań napisanych na podstawie serialu „Straszne historie Maszy”. Historie wcale nie są takie straszne i wszystkie dobrze się kończą! Narratorką opowiadań jest Masza. Bohaterowie jej opowieści boją się różnych rzeczy – zwierząt, nowej szkoły, lekarza, burzy. Łączy ich to, że przezwyciężają swój strach i przekonują się, że to, czego się boimy, nie zawsze jest takie straszne, jak początkowo się wydaje. Każde opowiadanie kończy się morałem i może stanowić punkt wyjścia do rozmów z kilkulatkiem. Dodatkowym atutem książki jest świecąca w ciemności okładka. Wystarczy naświetlić ją w świetle dziennym lub za pomocą lampy, aby wieczorny rytuał czytania na dobranoc stał się jeszcze bardziej magiczny! Dzięki poruszanej tematyce i twardej oprawie książka będzie doskonałym prezentem na Halloween, Dzień Dziecka lub urodziny. W części „Straszne historie Maszy. Opowieści z większym dreszczykiem” znalazły się opowiadania: „O potworach i tych, którzy się ich boją”, „O chłopcu, który bał się młodszej siostry”, „O dziewczynce, która bała się zwierząt”, „O babci i niegrzecznym wnuczku”, „O chłopcu, który bał się nowej szkoły”, „O dziewczynce, która bała się lekarzy”, „O chłopcu, który bał się burzy”, „O klaunie, który bał się występów”, „O chłopcu, który bał się Baby-Jagi”. W serii „Opowieści z dreszczykiem” ukazał się także drugi tytuł: „Straszne historie Maszy. Opowieści z dreszczykiem”.

Za treścią książeczki "Straszne historie Maszy. Opowieści z większym.." stoi Beata Żmichowska.

Jeśli szukasz dla dziecka książki, której lektura sprawi mu wielką radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" chociażby opisywany tytuł "Straszne historie Maszy. Opowieści z większym..". Krótka forma to doskonały pomysł, aby kilkuletnie dziecko utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Wspiera zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą im poznać historię i ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie z przedszkolakiem daje mu dobrą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia zdolności mówienia. Rozmawianie z rodzicem na temat fabuły pozytywnie wpływa na rozwój.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Publikację wydano w twardej oprawie. Dzięki solidnemu wykonaniu lektura znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po lekturze książeczki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej losów bohaterów tego cyklu, nie czekaj - sprawdź także pozostałe książki z serii "Opowieści z dreszczykiem".

Jest to nie za długa książka - ma 128 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Pozycja "Straszne historie Maszy. Opowieści z większym.." została wydana przez Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka wciągnie szkraba, to zobacz również inne pozycje od tego wydawcy.