Superroboty. Malowanka dla chłopców

Superroboty. Malowanka dla chłopców Kolorowanie to ćwiczenie manualne rozwijające spostrzegawczość i wrażliwość na barwy oraz uczące staranności. To zadanie tym przyjemniejsze, im bardziej zachęcające są obrazki do kolorowania. Sympatyczne postacie superbohaterów oraz rysunki zabawnych robotów...
6,13 * 8,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,83 zł

Opis

Superroboty. Malowanka dla chłopców

Kolorowanie to ćwiczenie manualne rozwijające spostrzegawczość i wrażliwość na barwy oraz uczące staranności. To zadanie tym przyjemniejsze, im bardziej zachęcające są obrazki do kolorowania. Sympatyczne postacie superbohaterów oraz rysunki zabawnych robotów spodobają się małym artystom.

Autorem książeczki "Superroboty. Malowanka dla chłopców" jest Agnieszka Bator.

Podaruj w prezencie maluchowi książeczkę "Superroboty. Malowanka dla chłopców". Należy ona do podkategorii książek ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na wyśmienitą zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może także redukować stres i poprawić samopoczucie.

Książkę wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest lekka, wychodząc z domu na wycieczkę, bez przeszkód można ją wrzucić dziecku do plecaka lub torby.

"Superroboty. Malowanka dla chłopców" udostępniło Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to wybierz także pozostałe pozycje tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.