Świat na kółkach. Betoniarka

Książeczka-zabawka to doskonała propozycja dla małych dzieci do czytania, oglądania i zabawy. Ciekawe przygody lubianych przez dzieci pojazdów przykują uwagę maluchów, a po skończonej lekturze książeczka nadaje się do zabawy – zamienia się w autko. Książeczka z kółkami to doskonała zabawka dla...
15,25 * 23,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,55 zł

Opis

Książeczka-zabawka to doskonała propozycja dla małych dzieci do czytania, oglądania i zabawy. Ciekawe przygody lubianych przez dzieci pojazdów przykują uwagę maluchów, a po skończonej lekturze książeczka nadaje się do zabawy – zamienia się w autko. Książeczka z kółkami to doskonała zabawka dla każdego chłopca

Historyjka "Świat na kółkach. Betoniarka" jest opracowaniem zbiorowym, więc za napisanie treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

Książka pt. "Świat na kółkach. Betoniarka" została przypisana do sekcji Bajki wiersze i opowiadania. Idealnie przydaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Pozytywne historyjki z morałem zapewniają dziecku doskonałą rozrywkę oraz tłumaczą świat. Kolekcja krótkich bajek to dobry pomysł, aby kilkuletnie dziecko zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Poznaj 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Poprzez lekturę rozbudza się w nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością zmotywuje malucha do zadawania wielu pytań.
  • Oryginalne, barwne ilustracje rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również bardzo dobrym sposobem kształcenia umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Jeśli po przeczytaniu książki, dziecko będzie miało ochotę na więcej losów bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się i zamów dla niego również następne części z cyklu "Świat na kółkach".

Jest to krótka lektura - ma 10 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Świat na kółkach. Betoniarka" opublikowało Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała szkrabowi, to sprawdź też inne pozycje tego wydawcy.