Świat na kółkach. Karetka

Książeczka-zabawka to doskonała propozycja dla małych dzieci do czytania, oglądania i zabawy. Ciekawe przygody lubianych przez dzieci pojazdów przykują uwagę maluchów, a po skończonej lekturze książeczka nadaje się do zabawy – zamienia się w autko. Książeczka z kółkami to doskonała zabawka dla...
15,59 * 23,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,89 zł

Opis

Książeczka-zabawka to doskonała propozycja dla małych dzieci do czytania, oglądania i zabawy. Ciekawe przygody lubianych przez dzieci pojazdów przykują uwagę maluchów, a po skończonej lekturze książeczka nadaje się do zabawy – zamienia się w autko. Książeczka z kółkami to doskonała zabawka dla każdego chłopca

Historyjka "Świat na kółkach. Karetka" to opracowanie zbiorowe, więc nad stworzeniem treści pracowało kilka osób.

Jeśli szukasz dla przedszkolaka książki, której lektura sprawi mu wielką radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Świat na kółkach. Karetka". Krótka forma to doskonały sposób na to, aby kilkuletnie dziecko zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Chcąc wspierać prawidłowy rozwój dzieci w wieku od 3 do 4 lat, warto czytać z nimi specjalnie przeznaczone dla nich książki.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny maleństwa.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością skłoni malucha do zadawania niezliczonych pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również świetnym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie jest również świetnym sposobem kształcenia zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Jeśli po lekturze książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie czekaj - kup dla niego też inne części z serii "Świat na kółkach".

Jest to bardzo krótka publikacja - jej długość to 10 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Publikacja Świat na kółkach. Karetka została wydana przez Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka zainteresuje malucha, to zobacz też pozostałe pozycje od tego wydawcy.