Świnka Peppa. Zaczytani w bajkach. Peppa poznaje..

Zaczytaj sie w bajkach o śwince Peppie! W tej książce znajdziesz nie jedną a aż cztery niezwykłe historie! Razem ze świnką Peppą dowiesz się, jak zrobić perfumy, skąd biorą się cienie i jak wygląda dzień pracy weterynarza.
21,61 * 36,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 21,43 zł

Opis

Zaczytaj sie w bajkach o śwince Peppie!

W tej książce znajdziesz nie jedną a aż cztery niezwykłe historie!

Razem ze świnką Peppą dowiesz się, jak zrobić perfumy, skąd biorą się cienie i jak wygląda dzień pracy weterynarza.

Tytuł "Świnka Peppa. Zaczytani w bajkach. Peppa poznaje.." jest opracowaniem zbiorowym, więc za napisanie treści odpowiada kilka osób.

Jeśli szukasz dla przedszkolaka książki, której czytanie sprawi mu ogromną radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Świnka Peppa. Zaczytani w bajkach. Peppa poznaje..". Krótka forma to doskonały sposób na to, aby dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i ułatwia rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Wspomaga zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Poprzez lekturę rozwija się w nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z całą pewnością pobudzi malucha do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą im poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również świetnym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie z maluchem daje mu dobrą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia umiejętności mówienia. Rozmowa z dorosłym o treści korzystnie wpływa na rozwój.
  • To super zabawa dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

 

Jeśli po przeczytaniu książeczki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy perypetii bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się i sprawdź też kolejne bajki z serii "Świnka Peppa".

Jest to średniej długości publikacja - jej długość to 104 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja Świnka Peppa. Zaczytani w bajkach. Peppa poznaje.. została wydana przez Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu maluchowi, to sprawdź też pozostałe publikacje tego wydawcy.

Szczegóły - Świnka Peppa. Zaczytani w bajkach. Peppa poznaje..

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>