Świnka Peppa. Zadanie przyklejanie. Pobaw się z...

32 strony zadań dla wielbicieli świnki Peppy: łamigłówki, labirynty, zagadki i mnóstwo naklejek.
8,91 * 12,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,50 zł

Opis

32 strony zadań dla wielbicieli świnki Peppy: łamigłówki, labirynty, zagadki i mnóstwo naklejek.

Tytuł "Świnka Peppa. Zadanie przyklejanie. Pobaw się z..." jest opracowaniem zbiorowym, więc nad stworzeniem treści pracowało kilka osób.

Książeczka pt. "Świnka Peppa. Zadanie przyklejanie. Pobaw się z..." powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej maluchy mogą rozwijać umiejętności twórcze i zdolności poznawcze. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma liczne zalety i ułatwia rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Poprzez lekturę rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością pobudzi malucha do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Ponadto lektura książeczek wspomaga małych ludzi w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz ćwiczy aparat mowy i poszerza słownictwo.
  • Czytanie to wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest lekka, wyruszając na wycieczkę, bez problemu można ją zapakować dziecku do torby.

Jeśli po ukończeniu książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na więcej losów bohaterów tego cyklu, nie czekaj - kup dla niego również kolejne bajki z cyklu "Świnka Peppa".

Jest to krótka publikacja - ma 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Publikacja Świnka Peppa. Zadanie przyklejanie. Pobaw się z... została opublikowana przez Wydawnictwo Media Service Zawada. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to sprawdź również pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych sum, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.