Syreni Księżyc

Dwie najlepsze przyjaciółki, jedna mieszkająca na lądzie, druga - w wodzie, przeżywają ekscytującą przygodę w noc Syreniego Księżyca. Jest to jedyna noc w roku, podczas której syreny i inne morskie stworzenia mogą opuścić morską wodę i cieszyć się ziemskimi rozrywkami. Jednak gdy Księżyc chyli się...
35,02 * 45,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 36,02 zł

Opis

Dwie najlepsze przyjaciółki, jedna mieszkająca na lądzie, druga - w wodzie, przeżywają ekscytującą przygodę w noc Syreniego Księżyca. Jest to jedyna noc w roku, podczas której syreny i inne morskie stworzenia mogą opuścić morską wodę i cieszyć się ziemskimi rozrywkami. Jednak gdy Księżyc chyli się w kierunku morza - syrenka musi wracać do domu, w przeciwnym razie magia Syreniego Księżyca zniknie z ziemi na zawsze...

Magiczna i emocjonująca książka obrazkowa spełniająca dziecięce marzenia o przyjaźni z syrenką. Idealna dla wszystkich młodych miłośniczek i miłośników syren.

Briony May Smith, Briony May Smith, Marta Bręgiel-Pant, Tatiana Audycka-Szatrawska jest autorem tytułu "Syreni Księżyc".

W oryginale publikacja nosi tytuł: The Mermaid Moon.

Jeśli szukasz dla dziecka książeczki, której czytanie sprawi mu wielką radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Syreni Księżyc". Zbudowanie zbioru krótkich bajek to doskonały pomysł, by dziecko będące w wieku od 3 do 5 lat utrzymało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Maluchy w wieku 3-7 lat rozwijają się w tym czasie wyjątkowo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą odpowiednich lektur.

Poznaj 5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija jego zdolność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością pobudzi malucha do zadawania pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą im poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie jest również bardzo dobrym sposobem kształcenia umiejętności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To super rozrywka dla dziecka i rodzica. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Opowieść ma twardą okładkę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu dużo większym wyzwaniem będzie ją zniszczyć.

Jest to stosunkowo krótka lektura - jej długość: 36 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Pozycja Syreni Księżyc została opublikowana przez Wydawnictwo Tako. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to zobacz także pozostałe publikacje od tego wydawcy.