Szkoła na miarę. Liczę coraz lepiej C. Edukacja wczesnoszkolna. Materiały dodatkowe

"Liczę coraz lepiej" to cykl zeszytów ułożonych według stopnia trudności, rozwijający i doskonalący umiejętności matematyczne.  Zeszyt C rozwija umiejętność układania i rozwiązywania zadań z zastosowaniem czterech podstawowych działań dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia.  Doskonali...
15,50

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,09 zł

Opis

"Liczę coraz lepiej" to cykl zeszytów ułożonych według stopnia trudności, rozwijający i doskonalący umiejętności matematyczne. 

  • Zeszyt C rozwija umiejętność układania i rozwiązywania zadań z zastosowaniem czterech podstawowych działań dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia. 
  • Doskonali umiejętność rozwiązywania prostych zadań tekstowych.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "Szkoła na miarę. Liczę coraz lepiej C. Edukacja wczesnoszkolna. Materiały dodatkowe"?
Podręcznik "Szkoła na miarę. Liczę coraz lepiej C. Edukacja wczesnoszkolna. Materiały dodatkowe" jest pracą zbiorową,za napisanie treści odpowiada kilku autorów, a do przygotowywania zaangażowanych było kilka osób.


Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Ten szkolny niezbędnik "Szkoła na miarę. Liczę coraz lepiej C. Edukacja wczesnoszkolna. Materiały dodatkowe" został przygotowany przez Wydawnictwo Nowa Era.


Jak mogę sprawdzić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z listy podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.


Do której klasy i na jakim szczeblu nauki jest niezbędny ten wspomniany podręcznik?
Książka jest przeznaczona dla uczniów klas SP 1-3. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, pamiętaj, aby dobrać podręcznik pasujący do poziomu edukacji, na którym obecnie jest uczeń.

Do nauki, którego przedmiotu potrzebna jest ta książka?
Podręcznik został opracowany z myślą o konkretnym dziale nauki, jaką jest edukacja wczesnoszkolna.


Do której serii podręczników szkolnych należy "Szkoła na miarę. Liczę coraz lepiej C. Edukacja wczesnoszkolna. Materiały dodatkowe"?
Tytuł ten należy do serii edukacyjnej SZKOŁA NA MIARĘ.
Wraz z innymi częściami cyklu, ta książka ma za zadanie dostarczyć kompleksowych materiałów dydaktycznych, które pomogą ich uważnym studentom rozwijać wiedzę, a także umiejętności w sposób systematyczny i zorganizowany.


Kilka słów o wydawcy tego podręcznika:
Nowa Era to nie tylko wydawca podręczników, ale również partner dla nauczycieli, rodziców i uczniów, dostarczający najnowocześniejsze pomoce edukacyjne. Poprzez innowacyjne podejście do nauczania, inspirowane metodologią holistyczną, zdobyło zaufanie tysięcy szkół oświatowych na terenie całego kraju.

W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup odpowiednich zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie komplety do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Szkoła na miarę. Liczę coraz lepiej C. Edukacja wczesnoszkolna. Materiały dodatkowe

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>