Szym Pansik. Zostawcie mnie!

Szym Pansik, bohater bestsellera „,New York Timesa“, powraca po raz kolejny - tym razem w komiksie. Dzięki przyjaciołom przekonuje się, że sam cel to tylko część sukcesu: o wiele więcej frajdy może dawać samo dążenie do celu. Nawet jeśli droga okaże się nieco dłuższa niż zakładaliśmy. I nawet,...
26,89 * 39,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,67 zł

Opis

Szym Pansik, bohater bestsellera „,New York Timesa“, powraca po raz kolejny - tym razem w komiksie. Dzięki przyjaciołom przekonuje się, że sam cel to tylko część sukcesu: o wiele więcej frajdy może dawać samo dążenie do celu. Nawet jeśli droga okaże się nieco dłuższa niż zakładaliśmy. I nawet, jeśli chcieliśmy ją pokonać sami, ale wyszło zupełnie inaczej.

Wraz z dziećmi przekonajcie się, czy Szym Pansikowi uda się zdobyć idealną pomarańczę i dlaczego właściwie tak bardzo mu na tym zależy. Dzięki Szym Pansikowi dzieci dowiedzą się, że zaakceptowanie niespodziewanych okoliczności może pomóc czerpać radość z tego, co nam się na co dzień przytrafia.

Za treścią tytułu "Szym Pansik. Zostawcie mnie!" stoi Suzanne Lang.

W oryginale książka jest zatytułowana: Grumpy Monkey Freshly squeezed.

"Szym Pansik. Zostawcie mnie!" należy do kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania". Lektura tej książeczki to gwarancja doskonałej zabawy. Kolekcja krótkich opowieści to dobry pomysł, by dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Pragnąc wspierać prawidłowy rozwój maluchów w wieku od 5 do 7 lat, warto czytać z nimi odpowiednie książeczki.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i przyspiesza rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Kontakt z książkami ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Poprawia logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Ponadto lektura książek wspomaga małych ludzi w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz trenuje aparat mowy i rozwija ich słownictwo.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w twardej okładce. Dzięki dobremu jakościowo wykonaniu książka znacznie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po ukończeniu książki, dziecko będzie miało ochotę na więcej perypetii bohaterów tej serii, nie czekaj - sprawdź również kolejne bajki z cyklu "Szym Pansik".

Ten egzemplarz to 1. wydanie w jęz. polskim. Oryginalnie książka została napisana w j. angielskim. Maria Szarf odpowiada za przełożenie na polski.

Jest to średnia lektura - jej długość: 88 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Szym Pansik. Zostawcie mnie!" opublikowało Wydawnictwo Papilon. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała małemu człowiekowi, to wybierz także inne pozycje od tego wydawcy.