Zamienniki cukru

Ostatnio coraz częściej mówi się o szkodliwym wpływie cukru na zdrowie człowieka. Postępujący zwrot ekologiczny i zwiększona świadomość konsumentów pozostaje nie bez znaczenia dla współczesnego konsumpcjonizmu. Przy robieniu zakupów do głosu coraz częściej dochodzą bowiem racjonalne argumenty, dzięki którym zwracamy coraz większą uwagę na skład nabywanych produktów oraz etykę danej marki.

Cukier to często jeden z najbardziej podstępnych niebezpieczeństw zbilansowanego życia. Niepostrzeżenie wkrada się w etykiety niektórych produktów i dzięki temu jest obecny w naszym życiu niemal codziennie. O ile cukier w odpowiednich ilościach dla osób zdrowych nie musi być aż tak niebezpieczny, o tyle dla osób zmagających się z dolegliwościami chorobowymi – może. Co zrobić w takiej sytuacji? Odpowiedź jest prosta – zrezygnować z cukru na rzecz jego zdrowszych zamienników.

Erytrytol, ksylitol, cukier brzozowy, maltitol, liście suszone stewii – to zaledwie niektóre z produktów, które znajdziecie w dziale „Zamienniki cukru”. Tego typu alternatywy to świetny wybór dla wegetarian i wegan oraz osób zmagających się z częstymi wahaniami wagowymi bądź też znajdujących się w grupie ryzyka cukrzycowego. W naszym sklepie internetowym znajdziesz produkty marek takich jak: Santini, Batom, Natural Life, Intenson, Targroch, Vivio.

Zamienniki cukru dostępne w naszym sklepie internetowym to prawdziwa rewolucja dla osób, które były przekonane, że z powodu ograniczeń w diecie będą musiały całkowicie rezygnować ze słodyczy. Zdrowe odżywianie nie polega jednak na znacznym ograniczaniu rzeczy, które lubimy, a jedynie na dostosowywaniu się do potrzeb naszego organizmu. Brownie czy ciasteczka, do których użyjesz płatków owsianych lub marchewki czy fasoli, w połączeniu ze zdrowymi zamiennikami cukru, z pewnością będą tak pyszne jak pierwowzory. Przekonaj się sam! Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym!

Vivio Erytrytol 1 kg -5%
19,99 zł 21,07 zł
Vivio Erytrytol 1 kg
w magazynie
Targroch Ksylitol 1 kg -19%
29,99 zł 36,99 zł
Targroch Ksylitol 1 kg
w magazynie
Intenson Ksylitol Danisco Finlandia 1 kg -5%
w magazynie
Vivio Ksylitol fiński 1 kg -20%
31,99 zł 39,99 zł
Vivio Ksylitol fiński 1 kg
w magazynie
wysyłka do 72 godzin
wysyłka do 72 godzin
wysyłka do 72 godzin
wysyłka do 72 godzin
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe