Tajny Dziennik. Emi i Tajny Klub Superdziewczyn

Tajny Dziennik to niezbędnik każdej fanki Emi i Tajnego Klubu Superdziewczyn. To wyjątkowa książka aktywnościowa, dzięki której można prowadzić pamiętnik, notatnik, kreować a nawet założyć swój tajny klub. Tylko w nim można zapisywać sekrety i pomysły, wklejać zdjęcia i pamiątki. Notować ważne...
25,49 * 29,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,34 zł

Opis

Tajny Dziennik to niezbędnik każdej fanki Emi i Tajnego Klubu Superdziewczyn. To wyjątkowa książka aktywnościowa, dzięki której można prowadzić pamiętnik, notatnik, kreować a nawet założyć swój tajny klub. Tylko w nim można zapisywać sekrety i pomysły, wklejać zdjęcia i pamiątki. Notować ważne sprawy, projektować modę, planować wakacje i ferie, opisywać zabawne zdarzenia. Przedstawić rodzinę i przyjaciół, ozdabiaćj, rysować i pisać!

Poznajcie więc Emi i Tajny Klub Superdziewczyn! To paczka przyjaciół, która rozwiązuje zagadki i może na sobie polegać. Każdy z członków posiada swój TAJNY DZIENNIK czyli niezbędnik fanki! To właśnie w nim znajdują się dane na temat tajnych misji i sekretów. Teraz także fanki i fani Emi i Tajnego Klubu Superdziewczyn mogą mieć własny TAJNY DZIENNIK i umieszczać w nim poufne informacje!

Szczegóły - Tajny Dziennik. Emi i Tajny Klub Superdziewczyn

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>