Tarot mistycznych kotów

Poznaj te mistyczne koty w całej ich futrzanej glorii! Każdy, kto kiedykolwiek miał kota (lub był własnością kota), zna dziką i magiczną naturę tego stworzenia. Jednak jak dotąd nie był w stanie odkryć kocich tajemnic. Teraz macie możliwość wejrzeć w ich świat dzięki opartej na kartach Ridera...
117,34 * 149,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 121,05 zł

Złap hity miesiąca >>

Opis

Poznaj te mistyczne koty w całej ich futrzanej glorii! Każdy, kto kiedykolwiek miał kota (lub był własnością kota), zna dziką i magiczną naturę tego stworzenia. Jednak jak dotąd nie był w stanie odkryć kocich tajemnic. Teraz macie możliwość wejrzeć w ich świat dzięki opartej na kartach Ridera Waite'a talii oraz dołączonej książce.

Wspaniały Tarot Mistycznych Kotów udziela odpowiedzi na nasze najważniejsze pytania i ukazuje domowe koty, które wprawdzie wyglądają i zachowują się jak zwykłe koty, ale które udzielą nam życiowych lekcji, mierząc się z różnymi wyzwaniami dnia codziennego.

Ta radosna talia przedstawia potomków Kociej Bogini w ich pełnym splendorze i składa się z Wielkich Arkanów, w nowej interpretacji jako Tajemnice Kotów, a także z małych Arkanów, ukazanych jako Klany Ziemi, Morza, Ognia oraz Nieba.

Talia zawiera 78 kart o wymiarach: 7,5 x 12,6 cm. Do kart dołączona jest 232-stronicowa książeczka z opisem talii.

Zestaw jest w języku polskim.

Szczegóły - Tarot mistycznych kotów

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również