Taśma dwustronna samoprzylepna akrylowa dwustronna montażowa transparentna mocna 20mm 3m

  • 5903039708761
  • 72 godziny + czas dostawy
Dwustronna taśma akrylowa 20mm x 3m   Taśma ta jest bardzo wytrzymała i daje wiele możliwości montażu. Przeznaczona do trwałego łączenia i klejenia w produkcji reklamowej, do montażu elementów karoserii, do łączenia szkła, wszelkiego rodzaju tworzyw sztucznych, pleksi i poliwęglanów, ABS, PS, HIPS,...
5,99

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,87 zł

Opis

Dwustronna taśma akrylowa 20mm x 3m

 

Taśma ta jest bardzo wytrzymała i daje wiele możliwości montażu. Przeznaczona do trwałego łączenia i klejenia w produkcji reklamowej, do montażu elementów karoserii, do łączenia szkła, wszelkiego rodzaju tworzyw sztucznych, pleksi i poliwęglanów, ABS, PS, HIPS, DIBONDU.

 Łatwa w użyciu i elastyczna struktura taśmy doskonale absorbuje nierówności.

Dopasowuje się do różnych powierzchni dzięki czemu zwiększa powierzchnię styku w przypadku klejenia materiałów sztywnych i o nieregularnej powierzchni.

Taśma żelowa zastępuje śruby, nity i kleje.

Klej akrylowy wulkanizuje się z powierzchnią w czasie do 24h od aplikacji do uzyskania całkowitej siły klejenia. Zapewniających dużą wytrzymałość mechaniczną i wyjątkową trwałość połączenia, zachowując odporność na paliwa, oleje, płyny chłodnicze, UV, wilgoć, starzenie, warunki pogodowe. Taśmy żelowe nie tylko łączą, ale też uszczelniają połączenie, chroniąc produkt przed dostępem wilgoci, brudu oraz chemikaliów.

 

Cena dotyczy 1 sztuki.

Szczegóły - Taśma dwustronna samoprzylepna akrylowa dwustronna montażowa transparentna mocna 20mm 3m

  • EAN: 5903039708761
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903039708761

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>