Repetytorium maturzysty 2022. Język angielski. Poziom podstawowy i rozszerzony

Repetytorium maturzysty - język angielski to książka zgodna z podstawą programową obowiązującą na maturze 2022 i zawierająca wszystkie niezbędne wiadomości oraz słownictwo ze wszystkich wymaganych działów tematycznych, zarówno z poziomu podstawowego, jak i rozszerzonego. Jest ona doskonałym wyborem...
19,99 * 34,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,99 zł

Opis

Repetytorium maturzysty - język angielski to książka zgodna z podstawą programową obowiązującą na maturze 2022 i zawierająca wszystkie niezbędne wiadomości oraz słownictwo ze wszystkich wymaganych działów tematycznych, zarówno z poziomu podstawowego, jak i rozszerzonego. Jest ona doskonałym wyborem zarówno do przygotowania się do matury, jak i do codziennej nauki, przed sprawdzianem czy powtórką.

Publikacja została przygotowana w kolorze, z niezwykłą dbałością o estetykę, dzięki czemu jest bardzo przejrzysta i czytelna, ważne informacje zostały wyróżnione, słownictwo zebrane w odpowiednie ramki i tabelki. Pierwsza część książki to dział językowy, druga zawiera wyczerpująco opracowane zagadnienia gramatyczne.

Wielkim atutem jest uproszczona wymowa słówek, która gwarantuje, że każdy uczeń będzie od razu wiedział, jak wymówić nowo poznane słowo. Szeroki wybór zadań pozwala poćwiczyć potrzebne umiejętności, a dzięki kluczowi można sprawdzić prawidłowość rozwiązań. Do książki dołączono też płytę z zadaniami ze słuchu, umożliwiającą przygotowanie się również do tego rodzaju zadań. Ważnym uzupełnieniem jest wstęp teoretyczny, zawierający opis egzaminu maturalnego.

Szczegóły - Repetytorium maturzysty 2022. Język angielski. Poziom podstawowy i rozszerzony

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>