Teleskop dziadka

Kosmos kryje tyle skarbów i tajemnic! Są tam przez cały czas, tylko nie zawsze da się je zobaczyć. Na szczęście dziadek ma teleskop, a to magiczne urządzenie! Dzięki niemu można podejrzeć meteory, Księżyc z bliska, cały Wszechświat! Pewnej letniej nocy dziadek z wnuczkiem ruszają na niezapomnianą...
26,65 * 39,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,99 zł

Opis

Kosmos kryje tyle skarbów i tajemnic! Są tam przez cały czas, tylko nie zawsze da się je zobaczyć. Na szczęście dziadek ma teleskop, a to magiczne urządzenie! Dzięki niemu można podejrzeć meteory, Księżyc z bliska, cały Wszechświat! Pewnej letniej nocy dziadek z wnuczkiem ruszają na niezapomnianą wyprawę, która nauczy chłopca, że nawet jeśli czegoś nie widać gołym okiem, to wcale nie znaczy, że tego nie ma. "Teleskop dziadka" to wyjątkowa książeczka w twardej oprawie dla dzieci od 3 do 6 roku życia, która opowiada wzruszającą opowieść spod gwieździstego nieba. Książka została wpisana na Złotą Listę Fundacji ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom. Wymiary książeczki: 21,5x26,5x1cm Autor: Asia Olejarczyk Ilustrator: Aleksandra Gołębiewska Ilość stron: 32 Wiek: 3 do 6 lat Oprawa twarda

Asia Olejarczyk jest autorem historii "Teleskop dziadka".

W oryginale publikacja ma tytuł: Teleskop dziadka.

Publikacja pt. "Teleskop dziadka" należy do kategorii "Bajki wiersze i opowiadania". Idealnie nadaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed zaśnięciem. Pozytywne historyjki z morałem dają dziecku wartościową rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to mądry sposób na to, aby dziecko będące w wieku od 3 do 5 lat utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Chcąc wspierać harmonijny rozwój maluchów w wieku od 3 do 7 lat, warto wręczać im specjalnie przeznaczone dla nich publikacje.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Dzięki lekturze rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książeczka z całą pewnością pobudzi go do zadawania licznych pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają lepiej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Ponadto lektura książeczek wspomaga małych ludzi w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz trenuje aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
  • Czytanie to super zabawa dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Opowieść ma twardą oprawę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, dzięki czemu dużo trudniej będzie ją zniszczyć.

Jest to dość krótka książka - jej długość: 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Teleskop dziadka" udostępniło Wydawnictwo Ezop. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to zobacz również pozostałe tytuły tego wydawcy.