Traveller Exam. Pre-Intermediate. Workbook

Traveller Exam pre-intermediate WB
78,31 * 87,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 80,28 zł

Opis

Traveller Exam pre-intermediate WB

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Traveller Exam pre-intermediate WB"?
Podręcznik "Traveller Exam pre-intermediate WB" jest pracą zbiorową,za napisanie treści odpowiada kilku autorów, a do przygotowywania zaangażowanych było kilka osób.

 
Na podstawie czego mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora lub autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z listy podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.

 
Z ilu stron składa się ten podręcznik?
79 - tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona treścią edukacyjną uatrakcyjnioną obrazkami i ilustracjami. Zawarto w niej ważne i starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.

 
W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik został wydany w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, z łatwością można ją wrzucić do szkolnej torby.

 
Jaka jest data wydania tego podręcznika?
Rokiem wydania tego podręcznika jest 2023. Zawiera aktualne informacje, co zwiększa zaangażowanie uczniów, ponieważ mogą oni czuć, że korzystają z najnowszych podręczników.

 
Co, oprócz podręczników, warto kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup zeszytów! Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść pewnie i w dobrym stylu! Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a nawet zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź przybory i inne artykuły szkolne, z którymi, w naszej opinii, warto rozpocząć rok szkolny.

 
Czy jeśli pomylę się podczas zakupów to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, przeczytasz na tej stronie.

 

Szczegóły - Traveller Exam. Pre-Intermediate. Workbook

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>