Traveller Exam. Student's Book. Level B2/B2+

Traveller Exam B2/B2+ SB - H. Q. Mitchell, Marileni Malkogianni
110,00 * 113,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 110,00 zł

Opis

Traveller Exam B2/B2+ SB - H. Q. Mitchell, Marileni Malkogianni

FAQ

Sprawdź FAQ

Kto napisał "Traveller Exam. Student's Book. Level B2/B2+"?
H. Q. Mitchell, Marileni Malkogianni to autorzy tej książki.
Są autorami paru podręczników szkolnych, ale są one wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch materiałów edukacyjnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem idą w parze.

Na podstawie czego mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora bądź autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z listy podręczników szkolnych wywieszonych w szkole.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik został wydany w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, z łatwością można ją spakować do szkolnej torby lub plecaka.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
224 jest liczbą stron "Traveller Exam. Student's Book. Level B2/B2+". Jest wypełniony edukacyjną treścią udoskonaloną graficznie. Zawarto w nim wartościowe i starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


Kiedy wydano podręcznik?
Ta pozycja została opublikowana w 2023 . Zawierając najnowsze informacje, podręcznik staje się atrakcyjniejszy dla uczniów, którzy chcą być na bieżąco z najświeższymi materiałami.


Co, oprócz podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu zeszytów. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z werwą i w dobrym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a wręcz zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcję szkolną, z którą, w naszej opinii, warto rozpocząć rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, a w zamian kupić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Traveller Exam. Student's Book. Level B2/B2+

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>