Traveller. Second Edition. Workbook. Pre-Intermediate

Traveller Second Edition is an exciting course for teenage and young adult learners organised into eight topic-based modules. It follows the requirements of the Common European a Framework of Reference and the modular approach.
82,01

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 72,91 zł

Opis

Traveller Second Edition is an exciting course for teenage and young adult learners organised into eight topic-based modules. It follows the requirements of the Common European a Framework of Reference and the modular approach.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto jest autorem "Traveller. Second Edition. Workbook. Pre-Intermediate"?
H. Q. Mitchell, Marileni Malkogianni są autorami tego podręcznika.
Są autorami paru podręczników, ale są one wyjątkowo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch materiałów szkolnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem idą w parze.
 
Jak zweryfikować, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z wykazu podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.

 
Z ilu stron składa się ten podręcznik?
96 - tyle stron liczy ten tytuł. Jest wypełniony treścią edukacyjną udoskonaloną graficznie. Zawiera ważne i starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.

 
W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły łatwo ją wrzucić do szkolnego plecaka.

 
Jaka jest data wydania tego podręcznika?
Rok wydania tej publikacji to 2020. Od lat jest cenionym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez ten okres pozyskał duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.

 
W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o zeszytach. Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie komplety szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.

 
Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, a w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie.

 

Szczegóły - Traveller. Second Edition. Workbook. Pre-Intermediate

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>