Trzy świnki. Malowanka z pisakiem wodnym

Maluj wodą! Kształty, kolory i obrazy pojawią się za każdym pociągnięciem pisaka. Dołączony do książki pisak wystarczy napełnić wodą i można już rozpocząć zabawę – na zwilżonych mokrym pędzelkiem stronach pojawią się kolorowe ilustracje ze znanych bajek. Znikną, kiedy strona wyschnie. Książką można...
16,15 * 23,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,81 zł

Opis

Maluj wodą! Kształty, kolory i obrazy pojawią się za każdym pociągnięciem pisaka. Dołączony do książki pisak wystarczy napełnić wodą i można już rozpocząć zabawę – na zwilżonych mokrym pędzelkiem stronach pojawią się kolorowe ilustracje ze znanych bajek. Znikną, kiedy strona wyschnie. Książką można bawić się wiele razy. Po zabawie należy wylać wodę z pisaka i schować go do opakowania. Dodatkową atrakcją są zamieszczone na kartach: tekst bajki oraz zagadki.

Za treścią historyjki "Trzy świnki. Malowanka z pisakiem wodnym" stoi Anna Podgórska.

Obudź w dziecku ducha artysty, wręczając mu "Trzy świnki. Malowanka z pisakiem wodnym". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą zabawę, lecz również ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości - wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże także zredukować stres i poprawiać samopoczucie.

Książka jest w miękkiej okładce. Lekkie wydanie sprawia, że wyruszając na wycieczkę, łatwo ją zapakować do pleczaczka dziecka.

Pozycja Trzy świnki. Malowanka z pisakiem wodnym została wydana przez Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę malucha, to sprawdź też pozostałe publikacje od tego wydawcy.