Tygrys i Lula

Paulina uwielbia skakać po kałużach, kolekcjonuje niezwykłe maskotki i często złości się na młodszego brata, z winy którego wszyscy mówią na nią Lula. Pewnego dnia do jej niezwykłego Półeczkowa trafia znaleziony przypadkiem pluszowy kotek. Mama Pauliny odprawia małe czary-mary i pluszak wygląda jak...
10,82 * 12,07 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,36 zł

Opis

Paulina uwielbia skakać po kałużach, kolekcjonuje niezwykłe maskotki i często złości się na młodszego brata, z winy którego wszyscy mówią na nią Lula. Pewnego dnia do jej niezwykłego Półeczkowa trafia znaleziony przypadkiem pluszowy kotek. Mama Pauliny odprawia małe czary-mary i pluszak wygląda jak nowy! Kto nada mu imię Tygrys? Czy kotek zaprzyjaźni się z mieszkańcami Półeczkowa i czy stanie się ulubieńcem Luli? Poznajcie odpowiedzi na te pytania już dziś i wejdźcie do magicznego świata Tygrysa i Luli! ,"nowości"

Marta Ostrowska to autor książki "Tygrys i Lula".

Jeśli szukasz dla malucha książki, której czytanie sprawi mu ogromną radość i zapewni fantastyczną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Tygrys i Lula". Krótka forma to doskonały sposób na to, by dziecko będące w wieku od trzech do pięciu lat utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Książki dla dzieci w wieku 3-5 lat są niezwykle cennym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój małego człowieka w tym czasie.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia zdolność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością skłoni malucha do zadawania pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą im lepiej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie jest także nieocenionym sposobem rozwijania zdolności mowy i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Publikację wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wychodząc z domu na pozadomową przygodę, bez przeszkód można ją spakować dziecku do torby lub plecaka.

Jeśli po lekturze książeczki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy przygód bohaterów tego cyklu, nie czekaj - zamów dla niego również następne części z cyklu "Tygrys I lula".

Jest to dość krótka produkcja - ma 48 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Tygrys i Lula" wydało Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę szkraba, to sprawdź także inne pozycje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.