Ułóż wzory. Materiały do ćwiczenia percepcji wzrokowej

Seria Doskonały Wzrok opracowana została dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Może być wykorzystywana przez nauczycieli podczas zabaw przedszkolnych lub zajęć lekcyjnych i korekcyjno-kompensacyjnych, przez terapeutów w czasie terapii pedagogicznej, a także przez rodziców, dziadków i...
26,99 * 34,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,99 zł

Opis

Seria Doskonały Wzrok opracowana została dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Może być wykorzystywana przez nauczycieli podczas zabaw przedszkolnych lub zajęć lekcyjnych i korekcyjno-kompensacyjnych, przez terapeutów w czasie terapii pedagogicznej, a także przez rodziców, dziadków i starsze rodzeństwo w trakcie zabaw edukacyjnych w domu. Materiały z teczki ?Ułóż wzory? składają się z:

  • 14 kart z kartonikami do pocięcia (łącznie 168 kartoników),
  • 83 wzorów do układania,
  • zeszytu z opisami zabaw i gier.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź FAQ

Kto jest autorem "Ułóż wzory. Materiały do ćwiczenia percepcji wzrokowej"?
Za treść książki odpowiada Magdalena Hinz.
Jest autorem kilku podręczników, ale są one wartościowe. Często autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Czy wiesz, że niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 materiałów edukacyjnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może na przykład z włożenia dużego wysyłku w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia i wiedzy, z ich przekazywaniem idą w parze.

Jak upewnić się, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek szkolnych:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione dane znajdują się na karcie kupowanego produktu.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
Ułóż wzory. Materiały do ćwiczenia percepcji wzrokowej to książka złożona z 8 stron.
Jest wypełniona treścią edukacyjną uwydatnioną graficznie. Zawiera liczne i starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


W którym roku został wydany ten podręcznik?
Ta pozycja została opublikowana w 2020 roku. Podręcznik "Ułóż wzory. Materiały do ćwiczenia percepcji wzrokowej" od wielu lat jest uznaną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez ten okres pozyskał zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


W jakiej oprawie jest książka?
Podręcznik ma miękkie wydanie okładki, co sprawia, że wygodnie korzysta się z niego nawet w podróży do szkoły.


Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Ułóż wzory. Materiały do ćwiczenia percepcji wzrokowej"?
Tytuł ten należy do popularnej serii "Doskonały wzrok".
Wraz z innymi tytułami z cyklu, podręcznik ten ma za zadanie dostarczyć kompleksowych materiałów dydaktycznych, które pomogą ich uważnym studentom rozwijać wiedzę, a także umiejętności systematycznie i w sposób zorganizowany.


Co, oprócz podręczników, warto kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które cieszą jego oko, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie komplety szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.


Czy jeśli pomylę się podczas kupowania to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Ułóż wzory. Materiały do ćwiczenia percepcji wzrokowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>