Vademecum. Matura 2022. Chemia

Vademecum matura - chemia to część serii Vademecum, która zdobyła już swoje stałe miejsce na półkach pomocy naukowych licealistów. Książka jest zgodna z podstawą programową obowiązującą na maturze 2022 i zawiera wszystkie wymagane informacje. Nie zapomniano o treściach z klasy I, które są również...
29,99 * 48,95 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 28,14 zł

Opis

Vademecum matura - chemia to część serii Vademecum, która zdobyła już swoje stałe miejsce na półkach pomocy naukowych licealistów. Książka jest zgodna z podstawą programową obowiązującą na maturze 2022 i zawiera wszystkie wymagane informacje. Nie zapomniano o treściach z klasy I, które są również potrzebne na maturze, a pojawiają się w nauczaniu chemii po raz pierwszy.

Materiał przedstawiony jest prostym i zrozumiałym językiem, zagadnienia teoretyczne przystępnie i dokładnie wyjaśnione, a wszystkie zadania opatrzono rozwiązaniami krok po kroku, dzięki którym można prześledzić tok rozumowania. Dotyczy to również zadań zamkniętych - prawidłowe odpowiedzi są wskazane i wytłumaczone. Komentarze na marginesach zwracają uwagę na najważniejsze kwestie, przypominają potrzebne wiadomości i objaśniają najtrudniejsze momenty rozwiązania. Przydatnym pomysłem jest wskazanie za pomocą znaczków „było na maturze” zagadnień, które pojawiały się w arkuszach maturalnych z ostatnich lat.

Publikacja jest nowoczesna, dynamiczna, kolorowa, a jednocześnie bardzo czytelna. Ważne terminy i definicje wyróżniono ramkami, jest tutaj też wiele tabel, wykresów, schematów ułatwiających naukę, a także liczne rysunki. Praca z tą książką to przyjemność, warto korzystać z niej nie tylko przed maturą, ale i w trakcie codziennej nauki. Zachęcamy do zakupu!

Szczegóły - Vademecum. Matura 2022. Chemia

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>