Vampirina. Scenki z naklejkami

Książka ze ścieralnymi stronami i naklejkami wielokrotnego użytku: zabawa rozwijająca wyobraźnię i kreatywność, zadania doskonalące sprawność manualną, ścieralne strony umożliwiają wielokrotne wykonywanie projektów. Ilość stron: 16. Format: 205 × 288 mm. Oprawa: miękka.
11,43 * 15,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,78 zł

Opis

Książka ze ścieralnymi stronami i naklejkami wielokrotnego użytku:

  • zabawa rozwijająca wyobraźnię i kreatywność,
  • zadania doskonalące sprawność manualną,
  • ścieralne strony umożliwiają wielokrotne wykonywanie projektów.

Ilość stron: 16.

Format: 205 × 288 mm.

Oprawa: miękka.

Historyjka "Vampirina. Scenki z naklejkami" jest pracą zbiorową, więc do przygotowywania treści zaangażowanych było kilka osób.

"Vampirina. Scenki z naklejkami" to książka z kategorii kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają maluchy do różnorodnych aktywności twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, trenują te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Oto iści się marzenie rodzica: rozwój i dobra zabawa w jednym!

Vampirina jest ulubionym bohaterem wielu maluchów. Najmłodsi z zaciekawieniem podążają za przygodami tego bohatera. Vampirina gwarantuje dobrą zabawę, doskonale wypełniając czas każdego dnia.

Przedszkolaki w wieku 3-7 lat rozwijają się w tym okresie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą odpowiednich książek.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija jego umiejętność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Dzięki lekturze rozwija się w nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z całą pewnością pobudzi malucha do zadawania niekończących się pytań.
  • Oryginalne, kolorowe ilustracje rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Poza tym lektura książeczek wspiera przedszkolaków w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz ćwiczy aparat mowy i wzbogaca ich słownictwo.
  • To super rozrywka dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Książka ma miękką okładkę, dzięki czemu bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w kolejce do stomatologa.

Jeśli po przeczytaniu do końca książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy losów bohaterów tej serii, nie wahaj się i sprawdź również następne książki z serii "Vampirina".

Jest to stosunkowo krótka publikacja - ma 16 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Vampirina. Scenki z naklejkami" udostępniło Wydawnictwo Ameet. Jeśli ta książeczka zaintryguje szkraba, to sprawdź także pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Dysponujesz niedużym budżetem? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.