Zabawy i zadania z naklejkami. Smerfy. Nowe przygody

Zabawy i zadania z naklejkami to książka z łamigłówkami i kolorowankami ozdobiona ilustracjami z najnowszego serialu o przygodach Smerfów. Każde dziecko odkryje w niej dla siebie coś ciekawego, niezależnie od talentów i indywidualnych zdolności. Samodzielne szukanie rozwiązań daje niezwykłą...
8,64 * 12,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,57 zł

Opis

Zabawy i zadania z naklejkami to książka z łamigłówkami i kolorowankami ozdobiona ilustracjami z najnowszego serialu o przygodach Smerfów. Każde dziecko odkryje w niej dla siebie coś ciekawego, niezależnie od talentów i indywidualnych zdolności. Samodzielne szukanie rozwiązań daje niezwykłą satysfakcję, dlatego znajdują się tu bardzo zróżnicowane zadania: od najprostszych kolorowanek i zagadek dla najmłodszych dzieci, po trudniejsze - dla doświadczonych entuzjastów łamigłówek. Ważną częścią książki jest arkusz naklejek: służą one do rozwiązywania poszczególnych zadań lub do ozdobienia ilustracji według własnego pomysłu dziecka. Zadania zostały opracowane przy wsparciu merytorycznym metodyków nauczania przedszkolnego.

Książka Zabawy i zadania z naklejkami zawiera proste zadania logiczne a także ćwiczenia kształtujące u dzieci spostrzegawczość, koncentrację i sprawność oko-ręka.

Autorem historyjki "Zabawy i zadania z naklejkami. Smerfy. Nowe przygody" jest Izabela Karpiszuk, Peyo.

Podaruj w prezencie maluchowi książeczkę "Zabawy i zadania z naklejkami. Smerfy. Nowe przygody". Należy ona do sekcji ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na twórczą zabawę, która dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwijanie świadomości kolorów czy identyfikacji kształtów. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, ponieważ wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Pomoże również redukować stres i poprawić samopoczucie.

Smerfy jest uwielbianym przez dzieci bohaterem. Najmłodsi z zaciekawieniem podążają za przygodami tej postaci. Smerfy podbija serca dzieci, doskonale wypełniając czas każdego dnia.

Maluchy w wieku 3-4 lat rozwijają się w tym okresie wyjątkowo intensywnie. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książeczek do kolorowania.

Opowieść ma miękką okładkę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w poczekalni u lekarza.

"Zabawy i zadania z naklejkami. Smerfy. Nowe przygody" wydało Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to sprawdź także pozostałe tytuły tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych sum, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.

Szczegóły - Zabawy i zadania z naklejkami. Smerfy. Nowe przygody

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>