Viridian Organic turmeric kurkuma - suplement diety Bio

Organic Turmeric Suplement Diety Turmeric ( kurkuma) jest ziołem z rodziny imbirowatych i jest uprawiany w Indiach, Chinach, Indonezji oraz innych tropikalnych krajach. Od wieków znajduje szerokie zastosowanie w medycynie ajurwedyjskiej. Suplementy Diety Viridian są nazywane etycznymi. Obejmuje to...
46,55 * 49,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 35,50 zł

Opis

Organic Turmeric Suplement Diety

Turmeric ( kurkuma) jest ziołem z rodziny imbirowatych i jest uprawiany w Indiach, Chinach, Indonezji oraz innych tropikalnych krajach. Od wieków znajduje szerokie zastosowanie w medycynie ajurwedyjskiej.

Suplementy Diety Viridian są nazywane etycznymi. Obejmuje to zarówno pochodzenie składników, proces produkcji jak i zawartość 100% aktywnych składników bez niepotrzebnych dodatków takich jak np.: sztuczne wypełniacze, substancje przeciwzbrylające-stearynian magnezu(inaczej nazywany na etykietach sole magnezowe kwasów tłuszczowych), cukier, talk oraz koloranty. Produkty Viridian są tak czyste jak to możliwe. Żaden z produktów ani składników nie jest testowany na zwierzętach. Na dzień dzisiejszy więcej niż 40% produktów posiada certyfikat Soil Association gwarantujący ekologiczne pochodzenie i skład.

Motto Viridian brzmi: "Wierzymy, że zdrowie planety i zdrowie każdego z nas są ze sobą nierozdzielnie związane". Organiczne uprawy bez pestycydów, herbicydów, wolne od GMO - to zdrowie ludzi i zdrowie planety.

Szczegóły - Viridian Organic turmeric kurkuma - suplement diety Bio

  • Producent: Viridian
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5060003599654
  • EAN: 5060003599654
  • Wymiary: 9 x 5 x 5 cm

Składniki - Viridian Organic turmeric kurkuma - suplement diety Bio

Ekologiczna kurkuma (Curcuma longa), hydroksypropylmetyloceluloza (kapsułka). 1 kapsułka zawiera: Ekologiczna Kurkuma400 mg Porcja dzienna (3 kapsułki) zawiera: Ekologiczna Kurkuma1200 mg

Wartości odżywcze

1 kapsułka zawiera:

  • Ekologiczna Kurkuma* 400 mg,
  • wegetariańska kapsułka (HPMC**) 100 mg

**hydroksypropylometyloceluloza

Porcja dzienna (3 kapsułki) zawiera:

  • Ekologiczna Kurkuma* 1200 mg,
  • wegetariańska kapsułka (HPMC**) 300 mg

**hydroksypropylometyloceluloza

*certyfikat Ekologiczny

Sposób przygotowania i przechowywania

Od jednej do trzech kapsułek dziennie w czasie spożywania posiłku. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać z dala od bezpośredniego promieniowania słonecznego w temperaturze poniżej 30°C.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Dane producenta/dystrybutora

Habio Mariola Olszewska, ul. Eskulapów 10, 04-403 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>