W domu. 100 pierwszych słów

Czy twój maluch zna już takie słowa jak: kuchnia, parasol, lustro czy kalosze? Jeśli nie, to pozna je dzięki książce „100 pierwszych słów. W domu”. W środku zostały zebrane najważniejsze wyrazy związane z domowym zaciszem. Dzięki pięknym ilustracjom z podpisanymi elementami oraz zabawnym rymowankom...
27,73 * 49,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 27,14 zł

Opis

„100 pierwszych słów” to seria pięknie ilustrowanych książek kartonowych dla najmłodszych, dzięki której mali czytelnicy wzbogacą swoje słownictwo i poznają elementy otaczającej je codzienności. W środku oprócz uroczych ilustracji z podpisanymi obiektami znalazły się krótkie rymowanki. Wierszyki w przyjemny i zabawny sposób ułatwią dziecku przyswojenie nowych słówek. Na maluchy czeka aż dziesięć tematycznych ilustracji, które poszerzą ich wiedzę o otaczającym nas świecie! 

W części „W domu” dzieci poznają słownictwo związane z domem i z tym, co się w nim znajduje: pomieszczenia, sprzęty, zabawki i ubrania. Maluchy zajrzą do przedpokoju, salonu, kuchni, sprawdzą, co się kryje w lodówce, a co w szafie z ubraniami. Oglądanie tej niesamowitej książki sprawia nie tylko mnóstwo frajdy, ale jest również świetną metodą nauki!

Seria „100 pierwszych słów” powstała z myślą o dzieciach w wieku 0¬–2 lat, dlatego każda książka ma sztywne strony i zaokrąglone rogi, przyjazne dla małych rączek. Seria wspiera rozwój malucha na początkowym etapie życia i jest podstawą wyposażenia biblioteczki każdego małego czytelnika!

Pobierz darmowy fragment

Szczegóły - W domu. 100 pierwszych słów

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>