Witaj, maluszku!

Cóż za wspaniała wiadomość! Mały Alek będzie miał rodzeństwo! To wielka radość w rodzinie, ale i niemałe zamieszanie. Trzeba przygotować mnóstwo rzeczy dla maleństwa… Alek przekonuje się, że bycie starszym bratem to ważne zadanie i świetna sprawa! Książka z perspektywy kilkuletniego chłopca porusza...
14,24 * 24,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,26 zł

Opis

Cóż za wspaniała wiadomość! Mały Alek będzie miał rodzeństwo! To wielka radość w rodzinie, ale i niemałe zamieszanie. Trzeba przygotować mnóstwo rzeczy dla maleństwa… Alek przekonuje się, że bycie starszym bratem to ważne zadanie i świetna sprawa!

Książka z perspektywy kilkuletniego chłopca porusza temat pojawienia się w rodzinie kolejnego dziecka. W przystępny sposób wyjaśnia wiele ważnych spraw i podpowiada, w jaki sposób radzić sobie z emocjami i odnaleźć się w nowej sytuacji.

Autorem tytułu "Witaj, maluszku!" jest Brigitta Bijloos, Esther van den Berg, Joanna Olejarczyk.

Tytuł oryginalny omawianej publikacji: Onze baby.

Wspieraj poznawanie świata przez kilkulatka za pomocą fascynujących książek poruszających interesujące zagadnienia. "Witaj, maluszku!" to świetny upominek dla ciekawskiego brzdąca. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Książeczki dla dzieci w wieku 3-7 lat są niezwykle przydatnym narzędziem wspierającym intensywny rozwój małego człowieka w tym okresie.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera umiejętność łączenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest również cudownym sposobem szlifowania umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Książka ma twardą oprawę, która zapewnia jej dużo lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że znacznie ciężej będzie ją zniszczyć.

Jest to bardzo krótka książka - jej długość to 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Witaj, maluszku!" udostępniło Wydawnictwo Jedność. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała dziecku, to sprawdź też inne pozycje tego wydawcy.