Wojowniczka z Dzikiego Lasu

26,94


Dodaj do listy zakupowej

Cena regularna: 44,90 zł -40%
Cena sugerowana przez producenta/wydawcę.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 29,30 zł -8%
Opis

Jak zabić boga?

Osiemnastoletnia Rasmira, córka wodza wioski Seravin, przez całe życie trenowała, aby stać się wojowniczką. W przyszłości miała chronić małą osadę przed potworami czającymi się w Dzikim Lesie.

Kiedy nadchodzi Dzień Dojrzałości, który ma być dla niej próbą udowodnienia własnej wartości, dziewczyna zawodzi. Nikt jej nie wierzy, że została zdradzona i poniosła porażkę nie ze swojej winy. Fakt jest faktem: nie przeszła próby i za karę zostaje wygnana z wioski.

Ma jednak szansę odzyskać utracony honor. W tym celu musi zabić Peruxolo, okrutnego boga. Tocząc wewnętrzną walkę z poczuciem zdrady i beznadziei, Rasmira poznaje sprzymierzeńców. Z czasem zrozumie, że aby przetrwać i wykonać zadanie, powinna odważyć się zaufać innym.


Opinie o książce

To jedna z moich ulubionych książek młodzieżowych. Ta akcja! Budowa świata! Głos! Ta książka naprawdę daje czadu.

Cale Dietrich, autor The Love Interest

Levenseller przedstawia portret dziewczyny, której siła i waleczność są temperowane przez jej własne lęki. Wyprawa Rasmiry jest ekscytująca, a proces zyskiwania przez nią emocjonalnej dojrzałości fascynujący. To przepiękna przygoda.

Booklist

Szczegóły - Wojowniczka z Dzikiego Lasu

  • Autor: Tricia Levenseller
  • Wydawnictwo Nowe Strony
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2022
  • Ilość stron: 332
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788383201627
  • Język: polski
  • Oryginalny tytuł: Warior of the Wild
  • Tłumacz: Matejek-khouri Hana
  • Nr wydania: 1
  • ISBN: 9788383201627
  • EAN: 9788383201627
  • Wymiary: 14x20.5 cm

Dane producenta

Grupa Wydawnicza Dariusz Marszałek, Dąbrowskiego 57/4, 32-600 Oświęcim, Polska, niezwykle@wydawnictwoniezwykle.pl, tel. 537852877

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

O Autorze

Popularne tematy