Yope Limonka i Mięta naturalny żel do czyszczenia toalet 750 ml

Wydawałoby się, że skuteczny żel do toalet musi zabijać wszystko mocną chemią i bardzo intensywnie pachnieć. Ale to nieprawda. Dla tych, którzy na każdym kroku codziennego życia chcą zadbać o swoje zdrowie i jednocześnie o środowisko, stworzyliśmy naturalny żel do toalet. Pachnie delikatną i rześką...
15,99 * 18,99 zł
Cena za L : 21.32zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 13,29 zł

Opis

Wydawałoby się, że skuteczny żel do toalet musi zabijać wszystko mocną chemią i bardzo intensywnie pachnieć. Ale to nieprawda. Dla tych, którzy na każdym kroku codziennego życia chcą zadbać o swoje zdrowie i jednocześnie o środowisko, stworzyliśmy naturalny żel do toalet. Pachnie delikatną i rześką kompozycją zapachową, a jego formulacja jest w 98% pochodzenia naturalnego. Dzięki temu, nie zanieczyszcza środowiska i nie jest szkodliwy dla gleby czy organizmów wodnych. To doskonały produkt do codziennej pielęgnacji toalety nawet w domu, w którym są dzieci, zwierzaki i osoby ze skłonnościami do alergii.

Limonka i mięta Naturalny żel do czyszczenia toalet

Zapach: soczyście odświeżający zapach limonki z miętą.

To działa: skutecznie czyści i odświeża toaletę. Nabłyszcza czyszczone powierzchnie i likwiduje nieprzyjemny zapach. Można go używać nawet codziennie. Jest skoncentrowany, wydajny i łatwo się dozuje.

Co zawiera? Detergenty pochodzenia roślinnego, bakteriobójczy cytrynian sodu, odkamieniający kwas mlekowy, kwas cytrynowy usuwający nalot oraz trudne do oczyszczenia osady i rdzę. Żel jest bezpieczny dla środowiska, nie szkodzi rurom ściekowym, ekologicznym szambom i domowym oczyszczalniom ścieków.

98% składników pochodzenia naturalnego oraz o niskim stopniu przetworzenia.

Szczegóły - Yope Limonka i Mięta naturalny żel do czyszczenia toalet 750 ml

Składniki - Yope Limonka i Mięta naturalny żel do czyszczenia toalet 750 ml

<5% niejonowe substancje powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>