Zabawy edukacyjne 3-latka

Edukacja i zabawa!"Zabawy Edukacyjne 3latka" wspierają wszechstronny rozwój dziecka. Zadania uczą, rozwijają myślenie, ćwiczą koncentrację, umiejętność opowiadania, utrwalają wiedzę.Dzięki zawartym w książce ćwiczeniom Twoje dziecko wyprzedzi rozwojem rówieśników, a dalsza nauka będzie szła mu...
8,39 * 14,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,49 zł

Opis

Edukacja i zabawa!

"Zabawy Edukacyjne 3latka" wspierają wszechstronny rozwój dziecka. Zadania uczą, rozwijają myślenie, ćwiczą koncentrację, umiejętność opowiadania, utrwalają wiedzę.

Dzięki zawartym w książce ćwiczeniom Twoje dziecko wyprzedzi rozwojem rówieśników, a dalsza nauka będzie szła mu łatwo. Znacznie szybciej osiągnie kolejne poziomy edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.

Zabawy edukacyjne to mądry sposób spędzania czasu przez ciekawe świata dziecko. W każdej książce umieszczonych jest 46 rozwijających zabaw-zadań dostosowanych do wieku dziecka. Na końcu każdej książki umieszczono ponad 40 naklejek.

Za treścią tytułu "Zabawy edukacyjne 3-latka. Wielka Akademia" stoi Monika Majewska.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla dziecka. Wypełni mu czas i dodatkowo zainspiruje do twórczych zabaw, wspierając na jego rozwój i odkrywanie pasji. Oto iści się marzenie rodzica: rozwój i dobra zabawa w jednym!

Pragnąc wspierać harmonijny rozwój maluchów w wieku od 3 do 4 lat, warto wręczać im specjalnie przeznaczone dla nich książki.

Poznaj 5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Wspiera zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Dzięki lekturze rozwija się w nich ciekawość świata. Ta książka z pewnością zmotywuje malucha do zadawania wielu pytań.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie razem z dzieckiem daje mu świetną okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmowa z dorosłym na temat bohaterów korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Historia jest w miękkiej okładce. Poręczne i lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, bez problemu można ją zapakować do torby dziecka.

Jeśli po lekturze całości książeczki, dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy perypetii bohaterów tej serii, nie zastanawiaj się - sprawdź też inne bajki z cyklu "WIELKA AKADEMIA".

Jest to stosunkowo krótka publikacja - jej długość to 48 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Zabawy edukacyjne 3-latka. Wielka Akademia" udostępniło Wydawnictwo Bookolika. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę małego człowieka, to zobacz także pozostałe publikacje tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.