Akademia dla 3-latka

Znajduj, zgaduj, naklejaj. Dołącz do akademii dla 3-latka Jaki strój ma dziś Marysia, a jaki Krysia Który wędkarz złowił rybkę Gdzie Basia położyła żółtego misia   Zadania pobudzające do myślenia, by doskonalić analizę i syntezę wzrokową. Wklejanie naklejek, rysowanie po śladzie i łączenie...
5,57 * 7,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,57 zł

Opis

Znajduj, zgaduj, naklejaj. Dołącz do akademii dla 3-latka

Jaki strój ma dziś Marysia, a jaki Krysia Który wędkarz złowił rybkę Gdzie Basia położyła żółtego misia  
Zadania pobudzające do myślenia, by doskonalić analizę i syntezę wzrokową. Wklejanie naklejek, rysowanie po śladzie i łączenie elementów, by ćwiczyć sprawność manualną. Sięgnij po zeszyt pełen wesołych ćwiczeń, by zapewnić maluchowi wspaniałą rozrywkę i pomóc mu w rozwijaniu ważnych dla każdego przedszkolaka sprawności.

Anna Horosin jest autorem historii "Akademia dla 3-latka".

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla dziecka. Wypełni mu czas i dodatkowo zainspiruje do twórczych zabaw, wspierając na jego rozwój i odkrywanie pasji. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Książki dla dzieci w wieku 3-3 lat są bardzo przydatnym narzędziem wspierającym intensywny rozwój malucha w tym okresie.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Poprawia zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest również świetnym sposobem rozwijania zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Historyjka jest w miękkiej oprawie. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, łatwo ją spakować do torby dziecka.

Jeśli po przeczytaniu książeczki, dziecko będzie chciało poznać więcej losów bohaterów tej serii, nie czekaj - zamów także kolejne książki z cyklu "Akademia Kilkulatka".

Jest to bardzo krótka książka - jej długość: 16 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Akademia dla 3-latka" udostępniło Wydawnictwo Skrzat. Jeśli ta książeczka zainteresuje szkraba, to wybierz również inne tytuły tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.