Zabawy edukacyjne w przedszkolu

Doskonałe połączenie nauki i zabawy dla przedszkolaków - dzieci rozwiązują różnorodne zadania edukacyjne, kolorują obrazki i wklejają naklejki we właściwe miejsca, a także poznają zasady dobrego wychowania poprzez zabawne rymowanki.
10,24 * 12,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,21 zł

Opis

Doskonałe połączenie nauki i zabawy dla przedszkolaków - dzieci rozwiązują różnorodne zadania edukacyjne, kolorują obrazki i wklejają naklejki we właściwe miejsca, a także poznają zasady dobrego wychowania poprzez zabawne rymowanki.

Za treścią książeczki "Zabawy edukacyjne w przedszkolu" stoi Paruszewska Joanna, Pruchnicki Krystian.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla kilkulatka. Wypełni mu czas i dodatkowo zainspiruje do kreatywnych aktywności, pozytywnie oddziałując na jego rozwój i odkrywanie pasji. W ramach tej książki spełnia się marzenie opiekuna malucha: rozwój i dobra zabawa w jednym!

To idealna opcja dla malucha, który rozpoczyna swoją przygodę w przedszkolu. Książeczka wprowadzi dziecko w świat przedszkolny, pozwoli mu lepiej poznać otaczającą rzeczywistość i przygotować się na nowe wyzwania. Dzięki niej dziecko będzie miało poczucie pewności i gotowości do tego, co go czeka.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia jego umiejętność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Piękne, barwne obrazki stymulują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i rozwijania umiejętności mówienia. Rozmawianie z rodzicem na temat bohaterów korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Książka jest w miękkiej okładce. Poręczne wydanie sprawia, że wyruszając na wyprawę, bez problemu można ją wrzucić do pleczaczka dziecka.

Jest to dość krótka publikacja - ma 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Pozycja Zabawy edukacyjne w przedszkolu została udostępniona przez Wydawnictwo Literat. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu dziecku, to sprawdź także pozostałe pozycje tego wydawcy.

Masz mały budżet? Ta książeczka to niekosztowny wybór.