Zeszyt dla 4-latka

Książeczka edukacyjna z naklejkami oraz interesującymi ćwiczeniami, które poszerzą wiedzę dziecka, utrwalą wiadomości i umiejętności już zdobyte, zachęcą do poznawania świata, rozwiną sprawność manualną, spostrzegawczość i koordynację wzrokowo-ruchową, pomogą wykorzystać potencjał dziecka,...
5,67 * 6,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,06 zł

Opis

Książeczka edukacyjna z naklejkami oraz interesującymi ćwiczeniami, które poszerzą wiedzę dziecka, utrwalą wiadomości i umiejętności już zdobyte, zachęcą do poznawania świata, rozwiną sprawność manualną, spostrzegawczość i koordynację wzrokowo-ruchową, pomogą wykorzystać potencjał dziecka, korzystnie wpłyną na jego rozwój intelektualny i podpowiedzą rodzicom, jak pracować z dzieckiem.

Korczyńska Małgorzata jest autorem historii "Zeszyt dla 4-latka".

Wybierz "Zeszyt dla 4-latka" i ćwicz z maluchem naukę liczenia czy też pisania. Książeczka powstała z myślą o kilkulatkach uczęszczających do przedszkola. Znajdujące się w niej ćwiczeniawspierają edukację programową. Pełna kolorowych ilustracji i ciekawych zadań książeczka sprawi, że nauka mowy lub liczenia stanie się dla Twojego dziecka przyjemnością.

Czytanie książeczek ma liczne zalety i wspiera rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Kontakt z książkami ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny malucha. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Poza tym lektura książek wspiera przedszkolaków w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań ćwiczy aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

Opowieść jest w miękkiej oprawie. Lekkie wydanie sprawia, że ruszając na wyprawę, bez problemu można ją wrzucić do plecaka dziecka.

Jest to dość krótka lektura - jej długość: 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Zeszyt dla 4-latka" udostępniło Wydawnictwo Literat. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu maluchowi, to zobacz też inne publikacje od tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.